Сайт Відділу документів з мистецтва є частиною бібліотечного порталу lib.kherson.ua
Новини
18.04.2019 06:50

Сольний концерт Дарини Бянової. Вперше у Гончарівці
Багато хто з дитинства навчається грі на різних інструментах, відвідуючи музичні школи. Але далеко не...

17.04.2019 11:55

Вечірка до Всесвітнього дня анімешника
Днями у мистецькій вітальні Херсонський аніме- і Фенді-клуб «ХАК» святкували Всесвітній день...

16.04.2019 07:03

Весняна зустріч в арт-лабораторії
Незважаючи на зливу та вітер, на Білобережжі, у світлиці відділу мистецтв книгозбірні, було людно і по-родинному...


Гість | Увійти
Версія для друку
Новини > Мить для вічності

Мить для вічності

19.08.2018 07:04

Ви завмирали коли-небудь в очікуванні дива? Люди, які не розлучаються з фотокамерами, вміють його помічати та «зупиняти».

Фотографія – це унікальне явище. Фотознімки зберігають для нас цікаві моменти, красиві місця, улюблені обличчя, миттєвості, які ніколи більше не повторяться... Розглядаючи їх, можна на час повернутися в минуле.

А для когось фотографія – це не просто захоплення, а ще й професія і навіть мистецтво. Тому і є у цього явища своє персональне свято – Всесвітній день фотографії (World Photography Day), який фотографи (і любителі, і професіонали) і прихильники даного мистецтва відзначають щорічно 19 серпня.

Засновано його було 9 років тому з ініціативи австралійського фотографа Корскі Ара.

Дата свята була обрана невипадково. Справа в тому, що цього дня 1839 року широкому загалу було представлено метод отримання відбитка фото – дагеротипу, прототипу фотографії. Винахід належить парижанину на ім’я Луї Жак Манда Дагер. Уряд Франції викупив у винахідника пакет на інновацію та оголосив його винахід «подарунком світові». Це стало першим кроком на шляху до фотографії як загальнодоступної «технології». Зараз вже неможливо уявити наш сучасний світ без фотографій. Тож важлівість такого свята очевидна.

Наш фонд має достатню кількість документів для вивчення теорії фотографії, історії цього мистецтва. Є колекція фотоальбомів, що містять роботи найталановитіших фотомайстрів Таврії: Вацлава Мошинського (художник Міжнародної Федерації Фотомистецтва (FІАР)), Дем’яна Мойсова (лауреат Міжнародних фотовиставок), Василя Рилєєва (художник FІАР), Олександра Андрющенка (фотохудожник, фотожурналіст, має нагороди), Миколи Стрекаловського (художник FІАР) та багатьох інших. Приходьте до відділу мистецтв та знайомтесь з цим прекрасним і найпопулярнішим видом художньої творчості.Напишіть свій коментар
Ваше ім'я
E-mail (не буде опублікований)
* Текст повідомлення

Вхід