Сайт Відділу документів з мистецтва є частиною бібліотечного порталу lib.kherson.ua
Новини
16.11.2017 12:23

Літературна зустріч
15 листопада на черговому засіданні літературної студії «Кулішева криниця» панувала творча...

03.11.2017 14:00

Кожна зустріч – незвичайна
Чому на засіданнях літстудії «Парус надежды» завжди «аншлаг»? Все тому, що вони...

02.11.2017 13:10

Першопокровці, ми на вас чекаємо ще!
У вересні до відділу мистецтв зателефонували вчителі Першопокровської ЗОШ І-ІІІ ступенів Нижньосірогозького...


Гість | Увійти
Версія для друку
Новини > До 80-річчя Ади Роговцевої

До 80-річчя Ади Роговцевої

16.07.2017 12:41

16 липня у відділі мистецтв відбувся показ фільмів за участі української актриси театру і кіно Ади Миколаївни Роговцевої, адже саме цього дня Народна артистка України святкувала своє восьмидесятиріччя. Зніматися в фільмах Ада Миколаївна почала, ще будучи студенткою-першокурсницею Київського театрального інституту імені Івана Карпенка-Карого. У 1956 році вийшов перший фільм за участі актриси – «Кривавий світанок».

Роговцева – одна з найпопулярніших актрис в нашій країні. Природа наділила її гарним зовнішнім виглядом – витончені риси обличчя, тендітна фігура, виразна пластика рухів... Привертає увагу до актриси і чарівність особистості. Її характеру притаманна гармонійна єдність стійкості, жіночності і чистоти.

Загалом актриса зіграла ролі майже в сотні фільмах найрізноманітніших жанрів, починаючи від водевілю (екранізація оперети «Летюча миша») і закінчуючи драмами (серіал «Особисте життя слідчого Савельєва»).

Продемонстровані в бібліотеці фільми «Зимовий роман» і «Я тебе нікому не віддам» зацікавили відвідувачів, і, як приємний, але цілком логічний результат – наші гості попросили книги по творчості Ади Роговцевої.

Напишіть свій коментар
Ваше ім'я
E-mail (не буде опублікований)
* Текст повідомлення

Вхід