Сайт Відділу документів з мистецтва є частиною бібліотечного порталу lib.kherson.ua
Новини
19.04.2018 07:49

Квітневе засідання літературної студії "Кулішева криниця"
18 квітня на черговому засіданні літературної студії "Кулішева криниця" було цікаво. Валерій...

10.04.2018 10:58

Це моя творчість
Молодіжний клуб любителів мистецтва «Free time» об’єднує дійсно талановитих людей,...

02.04.2018 08:43

Ювілейна зустріч
40 років активного життя і яскравого, наповненого дозвілля – саме стільки працює клуб любителів...


Гість | Увійти
Версія для друку
Новини > І комедію подивились, і рок послухали

І комедію подивились, і рок послухали

25.09.2017 12:59

24 вересня о 13:00 у Літературній вітальні відділу мистецтв вкотре зібралася молодь, зацікавлена кіномистецтвом. Цього разу хлопці переглядали фрагменти комедійної стрічки «Голий пістолет» (1988 р.). У центрі подій – найбільш незграбний чоловік у світі, який, до речі, займає таку відповідальну посаду, як лейтенант поліції. В його успіх не вірить ніхто, але герой доведе всім, що він може бути найкращим.
Після перегляду учасники жваво обговорювали найбільш смішні моменти та пили ароматний чай із печивом. Вдосталь поспілкувавшись між собою, молодь вже почала розходитись, аж раптом їх інтерес викликав лінгафонний кабінет із сучасними програвачами грамплатівок, повз який вони проходили. Організатор зустрічі Антон Антоніо де Деуш – наш постійний читач і активний слухач музики на вінілі, почав розповідати іншим про якісне звучання, чим неабияк зацікавив присутніх. Тож зустріч продовжилась в цікавому і незвичному форматі. Спочатку хлопці по черзі в навушниках прослуховували різноманітні композиції, а потім, дізнавшись про уподобання кожного, вирішили усі разом через колонки слухати рок-музику найвідоміших зарубіжних гуртів: Qeen, Deep Purple, Pink Floyd та ін.
Молодь навіть не помітила, як провела у бібліотеці більш ніж 4 години! Ось така вона, сила якісної музики, від якої втрачаєш відчуття часу!

Напишіть свій коментар
Ваше ім'я
E-mail (не буде опублікований)
* Текст повідомлення

Вхід