Сайт Відділу документів з мистецтва є частиною бібліотечного порталу lib.kherson.ua
Новини
16.01.2018 08:42

19 січня - Всесвітній день The Beatles
Щорічно 16 січня відзначається Всесвітній день The Beatles. Чому саме цього дня? 16 січня 1957...

15.01.2018 11:50

Новорічно-різдвяні посиденьки
З радістю зібралися «лірівці» на новорічно-різдвяні посиденьки 13 січня, якраз під Старий...

06.01.2018 12:01

По колядки – до відділу мистецтв!
За давньою традицією, 6 січня ми відзначаємо Святий вечір, а ще його називають Навечір’ям Різдва...


Гість | Увійти
Версія для друку
Новини > І комедію подивились, і рок послухали

І комедію подивились, і рок послухали

25.09.2017 12:59

24 вересня о 13:00 у Літературній вітальні відділу мистецтв відбулося чергове засідання нещодавно створеного молодіжного кіноклубу. Цього разу хлопці переглядали комедійну стрічку «Голий пістолет» (1988 р.). У центрі подій – найбільш незграбний чоловік у світі, який, до речі, займає таку відповідальну посаду, як лейтенант поліції. В його успіх не вірить ніхто, але герой доведе всім, що він може бути найкращим.
Після перегляду учасники клубу жваво обговорювали найбільш смішні моменти та пили ароматний чай із печивом. Вдосталь поспілкувавшись між собою, молодь вже почала розходитись, аж раптом їх інтерес викликав лінгафонний кабінет із сучасними програвачами грамплатівок, повз який вони проходили. Керівник кіноклубу Антоніо де Деуш – наш постійний читач і активний слухач музики на вінілі, почав розповідати іншим про якісне звучання, чим неабияк зацікавив присутніх. Тож засідання продовжилося в цікавому і незвичному форматі. Спочатку хлопці по черзі в навушниках прослуховували різноманітні композиції, а потім, дізнавшись про уподобання кожного, вирішили усі разом через колонки слухати рок-музику найвідоміших зарубіжних гуртів: Qeen, Deep Purple, Pink Floyd та ін.
Молодь навіть не помітила, як провела у бібліотеці більш ніж 4 години! Ось така вона, сила якісної музики, від якої втрачаєш відчуття часу!

Напишіть свій коментар
Ваше ім'я
E-mail (не буде опублікований)
* Текст повідомлення

Вхід