Сайт Відділу документів з мистецтва є частиною бібліотечного порталу lib.kherson.ua
Новини
20.02.2019 07:18

«Пам’ятаю – значить живу…»
18 лютого у відділі мистецтв відбулася презентація книги воїна-інтернаціоналіста Олександра Єлагіна....

17.02.2019 07:32

Любити – це знаходити в радості іншого свою власну радість
На честь незвичайного свята, інтерактивна розважально-пізнавальна програма відділу мистецтв зібрала у...

11.02.2019 11:22

«Свій до свого по своє»
Це просвітянське гасло є чи не найголовнішим стрижнем у колі краян, які зібралися 9 лютого у світлиці...


Гість | Увійти
Версія для друку
Новини > Кінозустріч «Миттєвості довжиною в життя» (до 90-річчя від дня народження відомого актора В'ячеслава Тихонова)

Кінозустріч «Миттєвості довжиною в життя» (до 90-річчя від дня народження відомого актора В'ячеслава Тихонова)

08.02.2018 09:58

За впізнаваністю та невичерпністю всенародної любові В'ячеслава Тихонова, мабуть, не можна поставити поруч ні з одним актором. Благородство, розум, впевнена постава і неповторне вміння мовчати зробили його кумиром декількох поколінь.

Сьогодні, 8 лютого, великому актору виповнилося б 90 років. Він отримав величезну популярність завдяки ролі тракториста Матвія Морозова в мелодрамі С. Ростоцького «Дело было в Пенькове», ролі князя Андрія Болконського в кіноепопеї С. Бондарчука «Война и мир», ролі вчителя історії Іллі Семеновича Мельникова в мелодрамі С. Ростоцького «Доживем до понедельника», і, звичайно, завдяки ролі штандартенфюрера СС Штірліца в багатосерійному військовому детективі «Семнадцать мгновений весны». Образ Штірліца Тихoнoв створив настільки переконливо, що в існування такої людини повірили не лише мільйони глядачів, а й Леонід Брежнєв, який після серіалу розпорядився присвоїти розвіднику Ісаєву звання Героя Радянського Сoюзу. Дізнавшись, що Ісаєв – лише кіноперсонаж, генсек сказав: «Шкода».

Тихонов знімався в кіно до глибокої старості. Його останньою картиною стала казка Е. Рязанова «Андерсен. Жизнь в любви», де він зіграв Бога. Але навіть боги бувають смертні. Тихонов помер у 2009 р. – відмовило серце.

Для всіх шанувальників актора відділ мистецтв підготував кінозустріч «Миттєвості довжиною в життя», з якої ви дізнаєтеся про життєвий і творчий шлях В'ячеслава Васильовича, його кращі ролі в кіно, почуєте спогади колег по знімальному майданчику, побачите уривки з улюблених кінолент.

Напишіть свій коментар
Ваше ім'я
E-mail (не буде опублікований)
* Текст повідомлення

Вхід