Сайт Відділу документів з мистецтва є частиною бібліотечного порталу lib.kherson.ua
Новини
13.02.2018 12:39

Романс про закоханих (вишиті картини Т. Поліваної)
До Дня святого Валентина в нашій книгозбірні завжди відбуваються цікаві акції, заходи чи виставки. Цього...

08.02.2018 13:34

Пропонуємо книгу!
11 лютого українському хоровому диригенту, відомому композитору Анатолію Пашкевичу виповнилося б 80 років....

08.02.2018 09:58

Кінозустріч «Миттєвості довжиною в життя» (до 90-річчя від дня народження відомого актора В'ячеслава Тихонова)
За впізнаваністю та невичерпністю всенародної любові В'ячеслава Тихонова, мабуть, не можна поставити...


Гість | Увійти
Версія для друку
Новини > Кіноінтерпретація художніх творів Олеся Гончара

Кіноінтерпретація художніх творів Олеся Гончара

13.07.2017 06:40

Вже стало традицією, що бібліотека його імені проводить різноманітні заходи, літературні читання, вечори-спогади, адже життєвий і творчий шлях письменника був тісно пов’язаний з Херсонщиною.

Відділ мистецтв підготував книжково-ілюстративну виставку «Кіноінтерпретація художніх творів Олеся Гончара». Ви зможете не тільки прочитати цікаві факти про життя та творчість письменника, а й переглянути фільми за його творами.

«Все перемагає любов» – український повнометражний художній фільм режисера Миколи Мащенка, за оповіданням О.Гончара «За мить щастя». Історія кохання між простою угорської дівчиною Лорі і солдатом з України Сашком в кінці Другої світової війни. Несподівана зустріч і мить щастя були затьмарені нападками небайдужого до неї угорця. Заступившись за кохану, Сашко вбиває ревнивця. Виниклий скандал намагаються зам'яти смертю Сашка.

Фільм «Тронка», який був знятий за однойменним романом Олеся Гончара. Це один з найвідоміших творів українського радянського письменника. Головним символом картини стала тронка – дзвіночок, який вішають на овець, щоб вони не загубилися на пасовищі. Та дзвіночок не простий, є у нього особливість: він зроблений з німецької гільзи. Шматок смертоносного заліза тепер служить добру, адже розвиток циклічний, і на зміну руйнівному вихору незмінно приходить період відновлення.

«Смужка нескошених диких квітів» – дитячий фільм-драма кіностудії ім. Олександра Довженка 1979 року за повістю Олеся Гончара «Бригантина». Порфир тричі намагався тікати зі спецшколи для «важких» підлітків, двічі його ловили та доправляли на місце. Втретє він утік з новеньким – Генкою. Цього разу їх ніхто не ловить, а директор прибрав паркан...

Бажаємо цікавого та змістовного перегляду.

Напишіть свій коментар
Ваше ім'я
E-mail (не буде опублікований)
* Текст повідомлення

Вхід