Сайт Відділу документів з мистецтва є частиною бібліотечного порталу lib.kherson.ua
Новини
16.08.2018 07:25

Кузьма Скрябін: «Народжений надихати …»
                             ...

14.08.2018 09:10

Від Маковея до Першої Пречистої
Сьогодні християни піднесені, з квітами та різнобарв’ям трав поспішають до церкви. Такий святковий...

13.08.2018 06:42

Улюблений жанр – українська романсова лірика
Український романс посідає чільне місце у мистецькій скарбниці народів світу. Інколи він нагадує музичне...


Гість | Увійти
Версія для друку
Новини > Кожна зустріч – незвичайна

Кожна зустріч – незвичайна

03.11.2017 14:00

Чому на засіданнях літстудії «Парус надежды» завжди «аншлаг»? Все тому, що вони проводяться не за звичною схемою, а з елементами новизни, цікаво, з насиченою програмою.

Так було і 26 жовтня. Спочатку відвідали виставку портретів художника Руслана Петрова, члена літстудії. Гончарівка охоче надала приміщення для його картин. Руслан – всебічно розвинена людина: пристрасний книголюб, пише вірші, створює полотна, на яких зображені історичні особистості та сучасники. Товариші гідно оцінили на відкритті виставки його художній дар.

А потім Петро Питалєв вже у літературній вітальні відділу мистецтв коротко розповів про життя і творчість поетеси Марини Цвєтаєвої. Його цикл лекцій про поезію «Срібного століття» буде продовжений і на наступних засіданнях.

Нинішній рік багатий на ювілярів-літераторів. В цей жовтневий день колеги по перу привітали з високоліттям Ніну Казєєву, яка навесні удостоїлася звання лауреата літературного конкурсу імені Б.Лавреньова за книгу віршів «Где пахнет черемша». П. Питалев вручив їй «Подяку» за активну і плідну діяльність у літстудії й букет квітів.
Ювіляр, в свою чергу, розповіла про далеке, але незабутнє дитинство, про юність, читала вірші, навіяні спогадами про минуле.

Час пролетів швидко, але ніхто не поспішав додому. Їм до душі та творча атмосфера, яка зазвичай панує на засіданнях «Паруса надежды». І наостанок обов'язково задається питання: коли наступного разу відбудеться бажана зустріч?





Напишіть свій коментар
Ваше ім'я
E-mail (не буде опублікований)
* Текст повідомлення

Вхід