Сайт Відділу документів з мистецтва є частиною бібліотечного порталу lib.kherson.ua
Новини
20.05.2019 11:36

Вишиванкове єднання у Гончарівці
Минулий тиждень був багатим на заходи в стінах книгозбірні. У відділі мистецтв серед найяскравіших –...

20.05.2019 10:08

Майстер-клас від Раймундаса Баніоніса у Гончарівці
Минулого тижня херсонці мали унікальну можливість поспілкуватися з відомим литовським режисером, сценаристом...

13.05.2019 11:03

День матері в «Українській Хаті»
У світлиці відділу мистецтв Гончарівки 11 травня відбулося чергове засідання арт-лабораторії «Українська...


Гість | Увійти
Версія для друку
Новини > Маленький артист

Маленький артист

27.01.2015 11:33

25 січня в Арт-підвалі нашої книгозбірні в рамках заходу “День без Інтернет” стартував новий проект, який популяризує дитячу творчість - “Маленький артист”. Його було створено за ініціативою батьків для підтримки таланту і створення простору для дитячого спілкування. Талановитих дітей в нашому місті дуже багато, і деколи треба лише допомогти дитині зробити перший боязкий крок на шляху до успіху. І якщо згодом вона не стане великим артистом — не біда, головне, що дитина доторкнеться до світу прекрасного, яке зветься мистецтвом.
Цього дня на сцену “Маленького артиста” виходили дітлахи, чиї номери викликали шквал оплесків. Особливо яскраве враження залишив дует домристів — Аліна Ворона та Валерія Сорокіна. Серед бажаючих прочитати власний вірш відзначилися Святозар Швець і Дар'я Костюченко. Також присутніх зачарував вокал Анастасії Каравай та Аполлона Волколупова. Дуже цікавою для глядачів виявилась прем'єра спектаклю “Пригоди Еллі у Великій європейській пустелі”, який показали присутні діти. За свої виступи всі учасники отримали кольорові краватки з надписом “Артист” і фішки, котрі вони потім обмінювали на те, що їм сподобалось на столику з подарунками.
Крім маленьких дарувань виступали й більш досвідчені артисти. Влад Куліков відкривав захід грою на електрогітарі, а після нього Ірина Скіданова проникливо співала бардовські пісні разом з усім залом. А між виступами учасників Тетяна Коваль та Олег Волколупов завзято проводили конкурси та ігри й веселили всю малечу.
Серед маленьких артистів не було переможених і переможців. Усіх учасників відзначили заохочувальними призами, а посмішки на обличчях діток свідчили про те, що захід вдався.Напишіть свій коментар
Ваше ім'я
E-mail (не буде опублікований)
* Текст повідомлення

Вхід