Сайт Відділу документів з мистецтва є частиною бібліотечного порталу lib.kherson.ua
Новини
13.06.2019 14:01

Маестро Оффенбах
Якоб Еберст, відомий як Жак Оффенбах, народився 20 червня 1819 р. В родині Еберстів музика була в пошані....

12.06.2019 10:34

Вони залишили нам віру в необмежені можливості людини
Усі люблячі батьки бажають навчити свою дитину досягати цілей, не боятися труднощів, ніколи не здаватися...

10.06.2019 09:00

Урок з художньої графіки у відділі мистецтв
Прекрасного літнього дня група учнів Дизайн-ліцею зі своїм викладачем Оксаною Леонідівною Мартиновою...


Гість | Увійти
Версія для друку
Новини > Майстер-клас в Арт-підвалі

Майстер-клас в Арт-підвалі

26.10.2015 12:21

Як уже повідомлялося раніше, в Арт-підвалі нашої бібліотеки відкрилася виставка сучасного мистецтва “Формула горизонту”. Та цим все не обмежилося. Керівник Студії атмосферного дизайну Світлана Павлова вирішила протягом дії виставки щовихідних організовувати майстер-класи для найменших поціновувачів мистецтва і навчити дітей робити цікаві речі власними руками.
В суботу (24 жовтня) діти виготовляли прикраси в оселю на свято Хелловін. Для цього вони створили симпатичних “літаючих привидів” з тканини та повітряних кульок, намалювавши їм флуоресцентними фарбами аж ніяк не злі обличчя. А в неділю (25 жовтня) робили мандалу - давній оберіг та цікавий елемент декору. Плели її різнокольоровими флуоресцентними нитками на дерев'яних паличках.
Майстер-класи були настільки захоплюючими, що не тільки діти, а й дорослі не могли відірватися від створюваного виробу. Крім того, протягом заходу можна було поласувати солодощами та випити гарячого чаю або соку.
Шановні користувачі, запрошуємо вас та ваших дітей до Арт-підвалу на різноманітні майстер-класи цими вихідними, адже цього разу будемо робити іграшки зі шкарпеток. Буде цікаво, весело і, головне, — безкоштовно. Деталі за тел.: 26-16-87 (відділ мистецтв).13.01.2016 09:51
Олександр

Майстер-класи організовані ініціативною группою переселенців, які отримали фінансування від Агенства ООН у справах біженців в рамках Програми малих грантів з підтримки ініціатив переселенців, яка впроваджується ГІ Крим SOS. Світлана Павлова, Артем Васильев та Володимир Шамара проводили ці майстер-класи

Напишіть свій коментар
Ваше ім'я
E-mail (не буде опублікований)
* Текст повідомлення

Вхід