Сайт Відділу документів з мистецтва є частиною бібліотечного порталу lib.kherson.ua
Новини
20.02.2019 07:18

«Пам’ятаю – значить живу…»
18 лютого у відділі мистецтв відбулася презентація книги воїна-інтернаціоналіста Олександра Єлагіна....

17.02.2019 07:32

Любити – це знаходити в радості іншого свою власну радість
На честь незвичайного свята, інтерактивна розважально-пізнавальна програма відділу мистецтв зібрала у...

11.02.2019 11:22

«Свій до свого по своє»
Це просвітянське гасло є чи не найголовнішим стрижнем у колі краян, які зібралися 9 лютого у світлиці...


Гість | Увійти
Версія для друку
Книга в кадрі > Віртуальні виставки > Мистецький всесвіт Богдана Ступки

Пам’ятаймо його живим!

Богдан Ступка - український актор театру та кіно, народний артист України (1980), народний артист СРСР, лауреат Національної премії України ім. Т. Шевченка, лауреат Державної премії СРСР і Міжнародної премії ім. К. Станіславського, герой України, академік Національної академії мистецтв України, член Європейської академії кіномистецтв, повний кавалер орденів України "За заслуги", орденів князя Ярослава Мудрого V і IV ступенів.

Богдан Ступка – митець світового масштабу, син своєї нації, геніальний артист, який в своїй творчості уособлює кращі риси української духовності. Юрій Іллєнко говорив: «Є актори хороші, є дуже хороші, але Богом даних – одиниці… Богдан Ступка несе в собі співпричетність зі своїм народом, його досвідом, естетикою, етикою, моральністю. Він нероздільний з ним…»

"…Талант Богдана Ступки унікальний ще й тим, що він у нього ніколи не відпочиває. Тобто живе не тільки на сцені, в театральних ролях, а й в особистій життєйській «ролі» його самого. Кому доводилося бачити Богдана Ступку – Богдана Сильвесторовича, Бодьо – в ролі самого себе, погодяться, що це роль найвищого рівня, і вона не має берегів" (Іван Дзюба).

27 серпня Богдану Ступці виповнилося б 75. Його не стало 22 липня 2012 року, та залишаються стрічки за його участі, біографія написана за життя -  розповідь самого Б. Ступки, світлини вміщені в книгах.

Ми пропонуємо вашій увазі віртуальну виставку «Мистецький всесвіт Богдана Ступки» - одного із найвидатніших акторів нашого часу, якому були підвладні будь-які образи і персонажі, який  підкорив серця мільйонів глядачів своєю майстерністю і темпераментною грою.

Виставка складається з таких розділів: «Богдан Ступка. Штрихи до портрета», «Лицар сцени», «Зіркові ролі в кіно», «Фотомиттєвості».

Мета виставки – ознайомити вас з багатогранною діяльністю Богдана Ступки, який був актором від Бога, живою легендою українського театру і кіно, зберігачем великих акторських традицій, людиною старого гарту, неймовірним партнером, тонкою людиною – цей ряд можна продовжувати дуже довго.

Віртуальна виставка розрахована як на фахівців, викладачів, студентів так і на шанувальників творчості Богдана Сильвестровича.

Напишіть свій коментар
Ваше ім'я
E-mail (не буде опублікований)
* Текст повідомлення

Вхід