Сайт Відділу документів з мистецтва є частиною бібліотечного порталу lib.kherson.ua
Новини
23.05.2019 09:03

Європа в об’єктиві
Наближається літо – пора подорожей... Чому ж нам так подобається подорожувати? Напевно, тому, що...

22.05.2019 10:02

«Краса навколо»
Мистецтво вишивки сьогодні живе, розвивається, збагачується новими аспектами. ЇЇ різноманітність по-справжньому...

21.05.2019 10:13

«Українська Хата» у Великій Олександрівці
Незважаючи на величезні ями на дорозі, які перешкоджали пересуванню автотранспорту, ми все ж таки мали...


Гість | Увійти
Версія для друку
Новини > Мистецтво надає крила

Мистецтво надає крила

22.04.2019 06:44

У житті людей творчість займає важливе місце. Адже саме завдяки їй людина може проявити свої здібності, висловити думки й почуття, розповісти про свою індивідуальність. Найпомітнішими віяння творчості бувають у мистецтві. Саме тому, мабуть, творче натхнення одразу ж з’являється у всіх, хто щойно переступив поріг нашого відділу.

Протягом року тут діють виставки витворів мистецтва сучасних художників, скульпторів, а також майстрів з вишивки, бісероплетіння та інших видів декоративно-прикладного мистецтва.

Ті, для кого творчість є сенсом життя і, до того ж, стала професією, бувають тут майже кожного дня. Вони слухають музику, грають на музичних інструментах, обирають репертуар для себе чи своїх учнів, малюють, шукають корисні відомості для створення своїх майбутніх шедеврів чи готуються до нестандартних уроків художньо-естетичного циклу, тощо.

У нас збираються разом і розмовляють на теми, пов'язані з культурою та мистецтвом (кіно, мультиплікація, живопис, музика, тощо), цікаво та з користю проводять час на творчих майстер-класах від відомих майстрів Херсонщини. Влаштовують репетиції для успішного виступу на конкурсі або готуються до іспитів. У вихідні тут ведуть баталії учасники настільної гри «Dungeons & Dragons».

Ми влаштовуємо чудові театрально-розважальні та пізнавльні інтерактивні заходи для школярів та з радістю збираємо гостей в арт-лабораторії «Українська Хата талантами багата», де царює атмосфера виключно українського мистецтва співу, живопису, декоративно-ужиткових виробів та кулінарії.

Мистецтво, безсумнівно, приносить людині задоволення, позбавляє від стресів, тож робить їх здоровими та щасливими.

Приходьте у відділ мистецтв, якщо хочете знову і знову пізнавати щось нове для себе, ділитися з суспільством своїми неймовірними творчими ідеями, знаходити нових друзів і ніколи не втрачати почуття прекрасного!

 Напишіть свій коментар
Ваше ім'я
E-mail (не буде опублікований)
* Текст повідомлення

Вхід