Сайт Відділу документів з мистецтва є частиною бібліотечного порталу lib.kherson.ua
Новини
23.05.2019 09:03

Європа в об’єктиві
Наближається літо – пора подорожей... Чому ж нам так подобається подорожувати? Напевно, тому, що...

22.05.2019 10:02

«Краса навколо»
Мистецтво вишивки сьогодні живе, розвивається, збагачується новими аспектами. ЇЇ різноманітність по-справжньому...

21.05.2019 10:13

«Українська Хата» у Великій Олександрівці
Незважаючи на величезні ями на дорозі, які перешкоджали пересуванню автотранспорту, ми все ж таки мали...


Гість | Увійти
Версія для друку
Новини > Незвичайний путівник

Незвичайний путівник

02.05.2019 07:24

Автором цього яскравого ілюстрованого видання, направленого на збереження культурної спадщини нашої країни, є Наталка Фіцич. Існує думка, що звичаї зникають тому, що людям більш цікаво щось чуже... Деякі з українських традицій вже майже зникли. Сьогодні їхню відтворену версію можна побачити тільки в етнографічних музеях. 

Відома журналістка задалась метою відшукати, записати й таким чином зберегти хоча б частину найдавніших «нетуристичних» звичаїв українців. Так з’явився «Культ предків».

За річну подорож країною, як зізнається сама Наталка Фіцич, вона зрозуміла, наскільки велика Україна, і які різні звичаї вона продовжує зберігати. Всі «знахідки» детально викладено у книзі, яка є і довідником, і путівником одночасно. До того ж, авторка відобразила на сторінках книги свої емоції та враження від спілкування з людьми та від усього побаченого на шляху творчої групи.

Великим плюсом «Культу предків» є наявність унікальних документальних фото та QR-кодів, за допомогою яких можна переглянути на смартфоні або комп'ютері відео з подорожі.

Етнографи вважають культ або вшанування предків найголовнішим у всіх християнських і дохристиянських звичаях. Тож, відповідно, це видання є актуальним і, справді, цікавим для усіх поколінь.

Читайте у відділі мистецтв!Вхід