Сайт Відділу документів з мистецтва є частиною бібліотечного порталу lib.kherson.ua
Новини
23.05.2019 09:03

Європа в об’єктиві
Наближається літо – пора подорожей... Чому ж нам так подобається подорожувати? Напевно, тому, що...

22.05.2019 10:02

«Краса навколо»
Мистецтво вишивки сьогодні живе, розвивається, збагачується новими аспектами. ЇЇ різноманітність по-справжньому...

21.05.2019 10:13

«Українська Хата» у Великій Олександрівці
Незважаючи на величезні ями на дорозі, які перешкоджали пересуванню автотранспорту, ми все ж таки мали...


Гість | Увійти
Версія для друку
Новини > «Образи нерукотворні» сприяють переосмисленню власного світогляду

«Образи нерукотворні» сприяють переосмисленню власного світогляду

23.04.2019 09:08

У світлиці  відділу мистецтв Херсонської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. Олеся Гончара з 21 квітня розпочала свою роботу унікальна виставка картин знаного українського художника, члена Національної спілки художників України Володимира Гончаренка. Дещиця картин зазначеної виставки об’єднана однією назвою – «Образи нерукотворні». Хоча улюбленою технікою для майстра пензля була й залишається акварель, цього разу він представляє на суд шанувальників його творчості роботи у техніці «монотипія». Один із мистецтвознавців з приводу цієї техніки зазначав: «Лик Христа на плащаниці – теж свого роду монотипія». Так вважає і Володимир Гончаренко, назвавши цьогорічний вернісаж «Образи нерукотворні».

Нагадаю, що монотипія – це техніка, коли художник спочатку малює на склі, а потім робить відбиток на гладенькій поверхні. І неможливо передбачити, що саме відіб’ється на крейдяному папері. Тож потім настає не менш цікавий етап творчості: розкриття і визначення, що є головним на відбитку, і яка назва споріднена до зображуваного.

На вас чекають і знайомство з майстром пензля Володимиром Гончаренком, і переосмислення власного світосприйняття крізь мистецтво художника, яке, по волі Бога, відбилося у картинах «Небесне таїнство», «Молитва», «Голгофа», «Писанки», «Первісний гріх» та ін. Вірю, що дана виставка сприятиме духовному збагаченню відвідувачів книгозбірні до свята Великодня.

                                                Олег Олексюк, поет і журналістНапишіть свій коментар
Ваше ім'я
E-mail (не буде опублікований)
* Текст повідомлення

Вхід