Сайт Відділу документів з мистецтва є частиною бібліотечного порталу lib.kherson.ua
Новини
23.05.2019 09:03

Європа в об’єктиві
Наближається літо – пора подорожей... Чому ж нам так подобається подорожувати? Напевно, тому, що...

22.05.2019 10:02

«Краса навколо»
Мистецтво вишивки сьогодні живе, розвивається, збагачується новими аспектами. ЇЇ різноманітність по-справжньому...

21.05.2019 10:13

«Українська Хата» у Великій Олександрівці
Незважаючи на величезні ями на дорозі, які перешкоджали пересуванню автотранспорту, ми все ж таки мали...


Гість | Увійти
Версія для друку
Новини > «Пам’ятаю – значить живу…»

«Пам’ятаю – значить живу…»

20.02.2019 07:18

18 лютого у відділі мистецтв відбулася презентація книги воїна-інтернаціоналіста Олександра Єлагіна. Поетичну збірку «Помню – значит живу» Олександр Миколайович приурочив до 30-річчя виводу військ з Афганістану. Вона є своєрідним поетичним літописом долі автора та його побратимів.

До Афганістану він потрапив у січні 1980-го, як і тисячі інших, опинившись у важких кліматичних та надважких психологічних умовах, сумлінно виконував свій військовий обов’язок. Олександр Миколайович був нагороджений 9 бойовими медалями та орденом Президента України.

Віршами Олександр Миколайович захоплювався з 14 років, але Афган став поштовхом і для інших видів творчості. Він почав писати ікони маслом, зняв декілька документальних фільмів про побратимів. Його документалістику було відзначено на міжнародних фестивалях. Як режисер, отримав грамоту за військово-виховну роботу з молоддю. А щодо віршів, то вони приходять самі…

На заході царювала невимушена й тепла атмосфера. Серед присутніх було багато побратимів автора, а також родичі та знайомі воїнів-інтернаціоналістів. Багато з них проникливо читали вірші, присвячені тій війні: В.І.Січова, В.В.Подоляк, А.Груздов, Т.Омельчук, Л.Крижанівська, В.Моргун та інші. Голова Херсонської обласної організації Української спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) В.П.Столяр урочисто привітав автора з виходом нової книги. Приємно вразили аудиторію своїм виступом молоді дарування – Володимир та Нікіта Лебедєви.

Ми переконані, такі заходи дуже важливі у всі часи, бо сприяють вихованню любові до Батьківщини, розумінню цінності людського життя та поваги до нього у молодого покоління. А ще – важливо завжди пам’ятати людей, яким довелося пройти цей важкий шлях у своєму житті.

 

 Напишіть свій коментар
Ваше ім'я
E-mail (не буде опублікований)
* Текст повідомлення

Вхід