Сайт Відділу документів з мистецтва є частиною бібліотечного порталу lib.kherson.ua
Новини
16.11.2017 12:23

Літературна зустріч
15 листопада на черговому засіданні літературної студії «Кулішева криниця» панувала творча...

03.11.2017 14:00

Кожна зустріч – незвичайна
Чому на засіданнях літстудії «Парус надежды» завжди «аншлаг»? Все тому, що вони...

02.11.2017 13:10

Першопокровці, ми на вас чекаємо ще!
У вересні до відділу мистецтв зателефонували вчителі Першопокровської ЗОШ І-ІІІ ступенів Нижньосірогозького...


Гість | Увійти
Версія для друку
Новини > Пісні про Україну

Пісні про Україну

23.08.2017 10:27

У новітній історії України є дата, яку можна назвати найважливішою: 24 серпня 1991 року. Саме в цей день відбулася подія, про яку мріяли десятки поколінь українського народу впродовж багатьох століть – народилася незалежна Україна.

До 26-ї річниці Незалежності нашої держави відділ мистецтв підготував виставку нотно-музичних видань «Пісні про Україну». Ці пісні випромінюють любов до рідної землі, проникають в самісіньку душу, зворушують, викликають патріотичні почуття, гордість за нашу країну. Крім того, до вашої уваги стенд, на якому кожен бажаючий може залишити своє побажання чи привітання для України. А також у зручній комфортній атмосфері можна переглянути низку відеокліпів з кращими українськими піснями років незалежності.

Відділ мистецтв вітає усіх користувачів книгозбірні з Днем Незалежності України! Бажаємо вам та вашим рідним міцного здоров’я, щастя, достатку, миру, успішного навчання, подальших перемог в усіх справах і починаннях заради процвітання незалежної України, добробуту її народу. Нехай серця наповнюються гордістю за нашу державу, прагненням до єдності та порозуміння!

Напишіть свій коментар
Ваше ім'я
E-mail (не буде опублікований)
* Текст повідомлення

Вхід