Сайт Відділу документів з мистецтва є частиною бібліотечного порталу lib.kherson.ua
Новини
20.03.2019 13:18

«Музична» прем’єра вишитих робіт
Друзі! У відділі мистецтв уперше діє нова унікальна експозиція творчих робіт на музичну тему. Автором...

19.03.2019 15:04

В її віршах є все: і філософія, і лірика, і пристрасть
16 березня близько сотні шанувальників українського мистецтва з оплесками та вигуками «браво!»...

18.03.2019 15:33

Мистецтво у системі сучасної освіти
Методист управління освіти Херсонської міської ради Ірина Завгородня разом із вчителями художньо-естетичного...


Гість | Увійти
Версія для друку
Новини > Cаме такими мають бути історії про видатних людей

Cаме такими мають бути історії про видатних людей

25.02.2019 11:01

Досить цікаве нове видання від «Видавництва Старого Лева» надійшло до фонду нашого відділу. Це 80 історій про 80 особистостей, які змінили світ; про українців за місцем народження чи походженням під назвою «#Наші на карті світу». Записала та упорядкувала ці історії Уляна Скицька – талановита журналістка, авторка телевізійної програми «Наші», що була в ефірі понад чотири роки замість початково запланованих двох місяців.

Мабуть, саме такими мають бути історії про дійсно видатних людей. Не нудними, не перенасиченими розлогими фразами про «тернистий шлях» і «творчі муки».

Якщо ви хочете вийти за межі своїх знань зі шкільної програми – ця книга саме для вас. З неї дізнаєтесь про творців винаходів, які сьогодні невід’ємно увійшли в наше життя: комп’ютер, мобільний телефон, вакцини чи найвідоміша різдвяна мелодія тощо. Якщо ж боїтеся сміливих ідей та рішучих кроків, то це видання просто повинно стати вашою настільною книгою. Поряд із досягненнями у ґрунтовних сферах діяльності людства тут викладено історії про досить оригінальних діячів: борець сумо, шпигун (прототип Джеймса Бонда), мультиплікатор студії «Дісней» і… мер Нью-Йорка! Цікаві графічні елементи додадуть ще більшого задоволення від читання історій про відомих і не дуже відомих, але надзвичайних людей.Напишіть свій коментар
Ваше ім'я
E-mail (не буде опублікований)
* Текст повідомлення

Вхід