Сайт Відділу документів з мистецтва є частиною бібліотечного порталу lib.kherson.ua
Новини
20.09.2018 11:33

Феномен української культури ХХ століття
Багата українська земля талановитими людьми… До них належить і Михайло Іванович Жук (1883 - 1964)...

17.09.2018 11:07

Наша гра – «Dungeons & Dragons»
16 вересня клуб настільних ігор знову зібрався у відділі мистецтв бібліотеки. Цього разу гру «Dungeons...

12.09.2018 12:23

Учасники «Диксиленду» знайомляться з бібліотекою
Нещодавно до книгозбірні завітали талановиті учасники дитячого джазового колективу «Диксиленд»...


Гість | Увійти
Версія для друку
Новини > Рок-урок і не тільки

Рок-урок і не тільки

12.03.2018 12:15

І знову рок у бібліотеці… Але цього разу не тільки слухали, співали, грали, а й обговорили цей стиль музики під час чергового засідання молодіжного клубу любителів мистецтва «Free time», яке відбулося 11 березня.

Розпочалась зустріч зі жвавого обговорення історії рок-музики, термінів, витоків, жанрів, цікавих фактів, перших зарубіжних та радянських виконавців – і все це супроводжувалось фотографіями та фрагментами відео. Так, наприклад: згадавши про рок-н-рол, переглянули фрагмент з мультфільму «Ну, постривай!», де звучала пісня «У попа була собака»  гурту «Олов'яні солдатики» – перших, хто намагався започаткувати рок-н-рол у Союзі.

Крім того, наші поціновувачі року згадали багато відомих імен та гуртів – Wynonie Harris, Bill Haley, Alan Freed, Віктор Цой, Олександр Градський, В’ячеслав Бутусов, Валерій Кіпелов, «Led Zeppelin», «Deep Purple», «Pink Floyd», «Арія», «Агата Крісті», «Наутілус Помпіліус», «Кіно» та ін.

Та більш за все клубівцям сподобалась дискусія з гостями – представниками рок-гуртів «Меридіан 246», «Старий мотив», «Трансформатори Аватара», які дали поради початківцям, розповіли про херсонські групи, фестиваль «Крок у майбутнє», показали майстер-клас гри на електрогітарі, співали – як власні пісні, так і відомі всім хіти. Ще цікавим моментом було те, що запрошені музиканти допомогли одному з учасників клубу награти і дібрати мелодію до пісень, які він написав. Завершили молодіжну зустріч піснями в караоке, співали їх майже до закриття книгозбірні.

Гучна музика, жвава дискусія за чашкою чаю прокачали «фрітаймівців» на повну, і запропонована тема наступної зустрічі «Група «Скрябін» та друзі по сцені» була також їм до вподоби.

Р.S. Якщо ти молодий, енергійний та любиш мистецтво, то приєднуйся до нашого МКЛМ «Free time». Тел.: 26-16-87.Напишіть свій коментар
Ваше ім'я
E-mail (не буде опублікований)
* Текст повідомлення

Вхід