Сайт Отдела документов по искусству является частью библиотечного портала lib.kherson.ua
Новости
14.11.2018 08:25

Для воплощения интересных творческих идей
В отдел искусств поступил ряд интересных книжных изданий по декоративно-прикладному искусству. С этими...

13.11.2018 09:24

Медитация в современном мире
В современном мире медитация приобретает все большую популярность. В офисах крупных компаний, таких как...

12.11.2018 11:51

«Мовою пісні»
Отдел искусств провел для школьников пятых классов Херсонской специализированной школы №52 познавательно-развлекательное...


Гость | Войти
Версия для печати

Головецький Валерій Вілєнович

Концертмейстер, заступник директора по концертній роботі

Народився у 1949 році в м. Свердловську. Закінчив Херсонське музичне училище в 1968 році. З цього ж року приходить до Херсонської обласної філармонії. 16 років життя та творчості В. Головецького пов'язані з вокально-хореографічним ансамблем «Веснянка», де він спочатку був солістом і керівником оркестру, а потім — музичним керівником ансамблю. Шість програм цього колективу створені за його безпосередньою участю. Чарівний голос його баяну звучав у всіх куточках Радянського Союзу, Болгарії.
З 1984 року В. Головецький працює концертмейстером-акомпаніатором музичного лекторію. Разом з провідними солістами філармонії, лауреатом всесоюзного конкурсу ім. Глінки X. Ширинським та С. Пищевською, засл. арт. України А. Сухановою та Ф. Ткачем та ін., він підготував чимало цікавих програм.
У вересні 1992 року В. Головецького призначено заступником директора філармонії по концертній роботі. Але він продовжує плодотворну концертну діяльність.
 

Вход