Космічне мистецтво в Арт-Підвалі

21.03.2016 11:35

26 березня о 14.00 в Арт-Підвалі нашої бібліотеки відкривається проект «Космос далекий та близький», присвячений трансформації та переосмисленню образу космонавта та космосу в роботах сучасних художників. Експозиція виставки міститиме різноманіття стилів, жанрів і технік виконання робіт, серед яких – класичний, космічний та недуальний живопис, графіка, кераміка, флуоресцентні інсталяції, скульптури з металу, колекції марок.

Окрім того, проект містить цикл лекцій «Чудесний світ, в якому ми живемо» від керівника науково-дослідницької групи «Херсон-Космопоиск» Дев’ятаєвої Наталії Іванівни (5 та 12 квітня).

Діючий тритижневий проект покаже, що тема космосу в наш час зберігає свою актуальність, хоча ставлення до неї і в суспільстві, і в сучасному мистецтві помітно трансформувалося: від нестримної романтики часу перших польотів до нинішнього іронічно-філософського сприйняття. А для художників - і Небо, і Космос, і Всесвіт, і окремо образ Космонавта, як і раніше, є джерелом натхнення .

Детальну інформацію можна отримати за тел.: 26-16-87 – відділ мистецтв.

Список учасників:

Артем Васильєв та Світлана Павлова (флуоресцентні інсталяції);

Олександр Лавінюков (колекція марок);

Костя Терещенко (живопис);

Сергій Демченко (скульптури з металу);

Центр науково-технічної творчості учнівської молоді (роботи-переможці обласного конкурсу "Космічні фантазії");

В’ячеслав Машницький (живопис);

Олександр Жуковський (живопис);

Олександр Печерський (живопис);

Юрій Ахметзянов (недуальний живопис);

Ярослав Долгов (кераміка);

Олександра Перевалова (графіка);

Володимир Шамара (кераміка);

Євгенія Чабанова (графіка);

Михайло Толстих (живопис);

Олеся Артемова (колаж);

Ганна Лелеко (вітраж);

Володимир Крамаренко (графіка).

Цикл лекцій керівника науково-дослідницької групи «Херсон-Космопоиск»

Дев’ятаєвої Наталії Іванівни

«Чудесний світ, в якому ми живемо».

1. Людина і світ. Світ – єдина система. Польова основа організмів. Дія кольорів та звуків на людину. Мова тіла. Інформаційне поле Землі. Таємниця контакту людей.

2. Здоров’я – твій головний скарб. Від чого залежить здоров’я. Вода має пам'ять. Шкідливість поганих слів. Як правильно харчуватись. Гімнастика. Телегонія та цнотливість.

3. Життя на молодій Землі. Палеоконтакт. Незвичайні артефакти з минулого. Космічні знання племені догонів. Стародавня авіація. Руїни Баальбеку. Сліди ядерних війн у глибині століть. Гості з небес.

4. Електромагнітні коливання та екологія. Чому рослини ростуть вгору. Як електричні та магнітні поля Землі впливають на людину. Лікують кольори. Музика сфер. Як запланувати обдарованість.

5. Стародавні цивілізації, що зникли. Артефакти Єгипту. Піраміди – інженерні споруди. Петросфери. Домашні динозаври індіанців. Неможливі вироби з минулого. Чи жили на Землі велетні?

6. Таємниця дивних тварин. Чому зникли динозаври? Живі дракони. Морський змій. Нереальні тварини.

Коротко про автора: вчитель-методист, вчитель фізики вищої категорії, 39 років педагогічного стажу. Має нагороди: Почесна грамота і медаль «За особистий внесок у здійснення програми аерокосмічної освіти молоді України» від Українського молодіжного аерокосмічного об’єднання «Сузір’я», Почесна грамота Міністерства освіти України, Подяка від комітету з питань екологічної політики та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи Верховної Ради України, Диплом всеукраїнського конкурсу педагогічних робіт «Здорова планета – здоровий ти!» та інші, всього 1,5 десятка грамот та подяк. Має кілька дипломів про різні види освіти. Вихованці автора в системі Малої академії наук України отримали більше 80 дипломів переможців різних конкурсів, з них половина – всеукраїнського рівня.

Коментарі

Напишіть свій коментар

Календар подій

     1 2 3
4 567 8 9 10
11 12 131415 16 17
1819 20 21222324
25 26 27 28 293031