Сайт Відділу документів з мистецтва є частиною бібліотечного порталу lib.kherson.ua
Новини
20.03.2019 13:18

«Музична» прем’єра вишитих робіт
Друзі! У відділі мистецтв уперше діє нова унікальна експозиція творчих робіт на музичну тему. Автором...

19.03.2019 15:04

В її віршах є все: і філософія, і лірика, і пристрасть
16 березня близько сотні шанувальників українського мистецтва з оплесками та вигуками «браво!»...

18.03.2019 15:33

Мистецтво у системі сучасної освіти
Методист управління освіти Херсонської міської ради Ірина Завгородня разом із вчителями художньо-естетичного...


Гість | Увійти
Версія для друку
Новини > Семінар-диспут для музикантів "Подолання проблем на шляху до успіху"

Семінар-диспут для музикантів "Подолання проблем на шляху до успіху"

14.05.2018 12:24

13 квітня у відділі мистецтв відбувся семінар-диспут для музикантів «Подолання проблем на шляху до успіху», який був організований учасниками МКЛМ «Free time». Розібратися у складних питаннях музикантам-початківцям допомогли колективи та гурти («Metameria», «Меридіан 246», «Трансформатори Аватара», бард-дует «Олександр та Вікторія»), які вже відомі не тільки в Херсоні, а й за його межами.

Та перш ніж перейти до основних питань семінару, не змогли не зачепити тему «Пісенний конкурс Євробачення 2018», що відбувся напередодні. Деякі клубівці згодні з перемогою співачки з Ізраїлю Нетті Барзілай, а деякі – ні. Але те, що представник з України Мelovin виступив на достойному рівні, підтвердили всі. Його ефектний номер та гарний вокал не заслуговували 17 місця.

Після бурхливого обговорення перейшли до основної теми зустрічі. По черзі кожен з представників музичних груп розповідав про свій колектив, відповідав на поставлені їм запитання. Що стосується питання про матеріально-технічні перешкоди, то були поради створювати саморобні музичні інструменти (глюкофон – роблять із газового балона, різні перкусійні інструменти та ін.), або обмінюватися ними один з одним. Заробляти кошти можна, граючи та співаючи на вулиці, і це зовсім не соромно, а навіть є своєрідним тренуванням. Та все ж більшість музикантів дійшли думки, що їх захоплення має більше затрат, ніж прибутку. Потрібно дійти до того, коли твої пісні і музика приносять не лише задоволення, а й дохід. Ще проблемою є те, що потрібно працювати з каверами. Денис Сєров із гурту «Меридіан 246» сказав: «На кавер, навіть поганий, будуть аплодувати. Бо ця музика вже відома багатьом. А от своя повинна бути на пару щаблів вище, щоб їй аплодували».

Крім вищесказаного, обговорили й організацію домашнього звукозапису – техніку, мікрофони, програмне забезпечення. Що стосується питання репетицій, то більшість грає поодинці вдома, а всі разом збираються раз на тиждень на спеціальних репетиційних базах, які є в Херсоні.

Завершили зустріч чайною церемонією, яку влаштував активний учасник нашого клубу Іван Сосновський.

Цікава інформація, бурхлива дискусія з музичними паузами – все це так захопило фрітаймівців, що ті й не помітили, як швидко минув час.Напишіть свій коментар
Ваше ім'я
E-mail (не буде опублікований)
* Текст повідомлення

Вхід