Сайт Відділу документів з мистецтва є частиною бібліотечного порталу lib.kherson.ua
Новини
18.06.2019 11:54

З нами не засумуєш!
Батьки іноді чують від своєї малечі протяжне «Ма-а-а-а-м, мені нудно!». Часто буває так,...

13.06.2019 14:01

Маестро Оффенбах
Якоб Еберст, відомий як Жак Оффенбах, народився 20 червня 1819 р. В родині Еберстів музика була в пошані....

12.06.2019 10:34

Вони залишили нам віру в необмежені можливості людини
Усі люблячі батьки бажають навчити свою дитину досягати цілей, не боятися труднощів, ніколи не здаватися...


Гість | Увійти
Версія для друку
Новини > «Що це взагалі таке?», або Все, що ви хотіли знати про мистецтво

«Що це взагалі таке?», або Все, що ви хотіли знати про мистецтво

03.06.2019 09:42

Ось і літо прийшло! А разом із ним до відділу мистецтв надійшло чимало цікавезних видань, що одразу ж оновили книжкову експозицію нашої виставки нових надходжень «НЛО: нові літературні об’єкти». Уваги заслуговують усі, без виключення, новинки, та окремо хочеться розповісти вам про книгу для тих, хто хоче усе й одразу. Вона має назву «Що це взагалі таке?» , а написав її редактор відділу мистецтв Бі-Бі-Сі Вілл Ґомперц.

Ця книжка – іронічний нон-фікшн, який пояснює, чому ліжко Трейсі Емін – це мистецтво, а ваше – ні. Читачу не потрібно буде зазирати ще у десятки джерел, аби дізнатися історію мистецтва. Усе, що необхідно знати, можна знайти у цій книзі. Вона описує 150 років, упродовж яких мистецтво змінювало світ, а світ змінював мистецтво. Ця історія починається з 1820 р. та преімпресіоністів, а закінчується… Не закінчується! Автор пише про наш час і дає ключові тези для розуміння тих художніх процесів, що тривають зараз.

Тут ви дізнаєтесь, яким чином арт-об’єкти, які викликають ажіотаж або навіть обурення, позначають нову концепцію у мистецтві та іноді коштують шалених грошей; які нові покоління зухвалих митців розвивають ідеї своїх попередників. Побачите хитросплетіння мистецьких течій на тлі зміни епох. Коротше, все, що ви хотіли знати про історію сучасного мистецтва, але боялися почути у відповідь нерозбірливе бурмотіння мистецтвознавчих концепцій.

Видання містить унікальний ілюстративний матеріал: і репродукції визначних творів історії мистецтва, і серію робіт відомого українського митця Микити Кравцова, які створюють концептуальний діалог із книгою Вілла Ґомперца.

Приходьте, читайте й відкривайте справжню сутність сучасного мистецтва. Будьте впевнені: якщо прочитаєте цю книгу – ваш наступний візит до галереї буде менш напруженим та набагато цікавішим!Напишіть свій коментар
Ваше ім'я
E-mail (не буде опублікований)
* Текст повідомлення

Вхід