Сайт Відділу документів з мистецтва є частиною бібліотечного порталу lib.kherson.ua
Новини
23.05.2019 09:03

Європа в об’єктиві
Наближається літо – пора подорожей... Чому ж нам так подобається подорожувати? Напевно, тому, що...

22.05.2019 10:02

«Краса навколо»
Мистецтво вишивки сьогодні живе, розвивається, збагачується новими аспектами. ЇЇ різноманітність по-справжньому...

21.05.2019 10:13

«Українська Хата» у Великій Олександрівці
Незважаючи на величезні ями на дорозі, які перешкоджали пересуванню автотранспорту, ми все ж таки мали...


Гість | Увійти
Версія для друку
Новини > Сольний концерт Дарини Бянової. Вперше у Гончарівці

Сольний концерт Дарини Бянової. Вперше у Гончарівці

18.04.2019 06:50

Багато хто з дитинства навчається грі на різних інструментах, відвідуючи музичні школи. Але далеко не всі з них продовжують щоденні екзерсиси на інструменті, що полюбився, і, вже звичайно, рідкісний випускник вдосконалює свою гру потім.

Саме до таких рідкісних учнів (ДМШ №4, клас викладача Галини Солгутовської) відноситься починаюча талановита піаністка Дарина Бянова.

 

16 квітня вперше у наших стінах відбувся сольний концерт цієї юної виконавиці.

Якісну класичну живу музику почуєш не часто, тому всі присутні (однокласники, класний і музичний керівники й батьки Дарини) з перших нот були заворожені віртуозною грою на роялі. Ведуча концерту Ілона Коленко розповіла багато дивовижних фактів про композиторів, шедеври яких прозвучали у виконанні Дарини, а це були Й.С.Бах, Л.Бетховен, Ф.Шопен, С.Борткевич, М.Скорик і П.Чайковський.

На завершення концерту Дарина почула багато приємних слів і побажань від класного керівника та однокласників, які піднесли їй букети квітів і подарунки. Слова подяки на свою адресу почули й викладач музики, й батьки піаністки.

Дарина вже зараз є лауреаткою Міжнародних та Всеукраїнських конкурсів, і всі зійшлися на думці про те, що це тільки початок її славного шляху.

А ми, в свою чергу, бажаємо юній піаністці ще більше розкритися й досягти успіхів на музичних теренах. Сподіваємося ще не раз почути фортепіанну музику у виконанні Дарини в наших стінах і не тільки, а це означає – знову отримати емоційний заряд і радість спілкування з прекрасним!Напишіть свій коментар
Ваше ім'я
E-mail (не буде опублікований)
* Текст повідомлення

Вхід