Сайт Відділу документів з мистецтва є частиною бібліотечного порталу lib.kherson.ua
Новини
18.04.2019 06:50

Сольний концерт Дарини Бянової. Вперше у Гончарівці
Багато хто з дитинства навчається грі на різних інструментах, відвідуючи музичні школи. Але далеко не...

17.04.2019 11:55

Вечірка до Всесвітнього дня анімешника
Днями у мистецькій вітальні Херсонський аніме- і Фенді-клуб «ХАК» святкували Всесвітній день...

16.04.2019 07:03

Весняна зустріч в арт-лабораторії
Незважаючи на зливу та вітер, на Білобережжі, у світлиці відділу мистецтв книгозбірні, було людно і по-родинному...


Гість | Увійти
Версія для друку
Новини > Співають усі!

Співають усі!

19.11.2018 12:00

Якщо ти вмієш говорити – ти вмієш співати. Маєте сумніви щодо цього? Даремно. У цьому твердженні переконалися усі, хто був присутній на майстер-класі від Марії Gour, який відбувся 18 листопада у відділі мистецтв.

Усі мають можливість співати завдяки анатомічній будові тіла людини, то чому ж співають одиниці? Чому хтось дуже хоче, але не може співати? На ці питання ведуча дала можливість відповісти учасникам. Разом з’ясували, що проблема носить психологічний характер. Наша невпевненість чи, навпаки, надмірна впевненість обертають усі спроби добре заспівати нанівець.

Дуже важливо знайти гарного викладача та повністю йому довіритися. Тоді й лише тоді на вас чекатиме успіх. Саме так і склалося в житті Марії, про що вона розповіла своїй аудиторії.

Потім перейшли до практичних занять. Почали з постановки дихання. Кожному Марія надавала свої рекомендації щодо правильного дихання та вилучення звуку. Після отриманих указівок спробували співати.

Майстер-клас дійшов кінця, а учасники, виходячи з аудиторії, продовжували спів. Вони зрозуміли, як отримувати від вокалу тільки радість та не піддаватися втомі, а іноді навіть болю від співу, який ми намагаємося зробити ідеальним. Тож, якщо ви хочете співати, вчіться робити це правильно та з насолодою.Напишіть свій коментар
Ваше ім'я
E-mail (не буде опублікований)
* Текст повідомлення

Вхід