Сайт Відділу документів з мистецтва є частиною бібліотечного порталу lib.kherson.ua
Новини
18.12.2018 11:21

Новорічні святкування у бібліотеці стартували
17 грудня відбулася прем’єра нашої святкової вистави «Новорічний переполох». Глядачами...

10.12.2018 12:03

Продовжуємо дарувати щасливі моменти
6 грудня, у День Збройних сил України, до відділу мистецтв завітали учні 4-го класу Херсонської спеціалізованої...

06.12.2018 10:17

Літературна зустріч
Чергове засідання літературної студії «Парус надежды» розпочалося скайп-конференцією. Знову...


Гість | Увійти
Версія для друку
Новини > Співають усі!

Співають усі!

19.11.2018 12:00

Якщо ти вмієш говорити – ти вмієш співати. Маєте сумніви щодо цього? Даремно. У цьому твердженні переконалися усі, хто був присутній на майстер-класі від Марії Gour, який відбувся 18 листопада у відділі мистецтв.

Усі мають можливість співати завдяки анатомічній будові тіла людини, то чому ж співають одиниці? Чому хтось дуже хоче, але не може співати? На ці питання ведуча дала можливість відповісти учасникам. Разом з’ясували, що проблема носить психологічний характер. Наша невпевненість чи, навпаки, надмірна впевненість обертають усі спроби добре заспівати нанівець.

Дуже важливо знайти гарного викладача та повністю йому довіритися. Тоді й лише тоді на вас чекатиме успіх. Саме так і склалося в житті Марії, про що вона розповіла своїй аудиторії.

Потім перейшли до практичних занять. Почали з постановки дихання. Кожному Марія надавала свої рекомендації щодо правильного дихання та вилучення звуку. Після отриманих указівок спробували співати.

Майстер-клас дійшов кінця, а учасники, виходячи з аудиторії, продовжували спів. Вони зрозуміли, як отримувати від вокалу тільки радість та не піддаватися втомі, а іноді навіть болю від співу, який ми намагаємося зробити ідеальним. Тож, якщо ви хочете співати, вчіться робити це правильно та з насолодою.Напишіть свій коментар
Ваше ім'я
E-mail (не буде опублікований)
* Текст повідомлення

Вхід