Сайт Відділу документів з мистецтва є частиною бібліотечного порталу lib.kherson.ua
Новини
19.11.2018 12:00

Співають усі!
Якщо ти вмієш говорити – ти вмієш співати. Маєте сумніви щодо цього? Даремно. У цьому твердженні...

14.11.2018 08:25

Для втілення цікавих творчих ідей
До відділу мистецтв надійшла низка гарно оздоблених книжкових та періодичних видань з декоративно-ужиткового...

13.11.2018 09:24

Медитація в сучасному світі
У сучасному світі медитація набуває все більшої популярності. В офісах великих компаній, таких як Google,...


Гість | Увійти
Версія для друку
Новини > Тіні забутих… – не забуті

Тіні забутих… – не забуті

10.09.2018 11:37

Закінчились літні канікули, і знову розпочали активну діяльність бібліотечні клуби. Так, 9 вересня відбулася зустріч молодіжного клубу любителів мистецтва «Free time», тема: «На екрані українська класика». Клубівці звернулися до особливого періоду українського кінематографа – кінець 1950-х – початок 1960-х рр. Тоді, коли режисери почали ретельніше придивлятись до людини, її почуттів, зв’язку зі світом. Таким і є фільм Сергія Параджанова та Юрія Іллєнка «Тіні забутих предків», що знаходиться у фонді бібліотеки.

«Чому саме цей фільм ми сьогодні будемо переглядати й обговорювати? Тому, що він є не тільки знаковим в історії кінематографії, а й багатогранним і глибоким», – наголосив керівник клубу Антон Де Деуш. Обговорили й сюжет. До речі, більшість учасників зустрічі говорила про те, що в дитинстві чомусь не розуміли його, а вже в дорослому віці хотілося дивитись знов і знов, бо відкривали для себе багато нового та цікавого.

Фільм був знятий в 1964 році на кіностудії ім. О.Довженка, і є екранізацією однойменної повісті М.Коцюбинського. Історію драматичного життя, любові та смерті Марічки та Івана, названих гуцульськими Ромео та Джульєттою, зобразили Іван Миколайчук та Лариса Кадочникова, які дуже вдало передали трагізм почуттів головних героїв.

Перегляд фільму, жвава дискусія за чашкою чаю, цікаві факти, підготовані учасниками клубу, – все це зробило зустріч насиченою та пізнавальною.

Напишіть свій коментар
Ваше ім'я
E-mail (не буде опублікований)
* Текст повідомлення

Вхід