Сайт Відділу документів з мистецтва є частиною бібліотечного порталу lib.kherson.ua
Новини
21.01.2019 09:52

"Свята новорічні – пригоди фантастичні"
Водохреща – одне з 12 найбільших християнських свят різдвяно-новорічного циклу. Цього дня Іван...

20.01.2019 09:29

Січневе засідання літературної студії «Кулішева криниця»
На січневому засіданні літературної студії «Кулішева криниця» обговорювалися питання ритміки...

15.01.2019 13:48

World Beatles Day
Можна припустити, що при одному згадуванні про Ліверпуль ви миттєво уявляєте перед собою четвірку хлопців...


Гість | Увійти
Версія для друку
Новини > Тіні забутих… – не забуті

Тіні забутих… – не забуті

10.09.2018 11:37

Закінчились літні канікули, і знову розпочали активну діяльність бібліотечні клуби. Так, 9 вересня відбулася зустріч молодіжного клубу любителів мистецтва «Free time», тема: «На екрані українська класика». Клубівці звернулися до особливого періоду українського кінематографа – кінець 1950-х – початок 1960-х рр. Тоді, коли режисери почали ретельніше придивлятись до людини, її почуттів, зв’язку зі світом. Таким і є фільм Сергія Параджанова та Юрія Іллєнка «Тіні забутих предків», що знаходиться у фонді бібліотеки.

«Чому саме цей фільм ми сьогодні будемо переглядати й обговорювати? Тому, що він є не тільки знаковим в історії кінематографії, а й багатогранним і глибоким», – наголосив керівник клубу Антон Де Деуш. Обговорили й сюжет. До речі, більшість учасників зустрічі говорила про те, що в дитинстві чомусь не розуміли його, а вже в дорослому віці хотілося дивитись знов і знов, бо відкривали для себе багато нового та цікавого.

Фільм був знятий в 1964 році на кіностудії ім. О.Довженка, і є екранізацією однойменної повісті М.Коцюбинського. Історію драматичного життя, любові та смерті Марічки та Івана, названих гуцульськими Ромео та Джульєттою, зобразили Іван Миколайчук та Лариса Кадочникова, які дуже вдало передали трагізм почуттів головних героїв.

Перегляд фільму, жвава дискусія за чашкою чаю, цікаві факти, підготовані учасниками клубу, – все це зробило зустріч насиченою та пізнавальною.

Напишіть свій коментар
Ваше ім'я
E-mail (не буде опублікований)
* Текст повідомлення

Вхід