Сайт Відділу документів з мистецтва є частиною бібліотечного порталу lib.kherson.ua
Новини
13.03.2018 07:37

Відеокліп на вірш Олеся Гончара "Україні"
Шановні користувачі! Представляємо вашій увазі відеокліп на вірш Олеся Гончара «Україні»,...

12.03.2018 12:15

Рок-урок і не тільки
І знову рок у бібліотеці… Але цього разу не тільки слухали, співали, грали, а й обговорили цей...

07.03.2018 12:12

Виставка живопису Сергія Покровського
Природа Криму овіяна особливим колоритом. Заповідні місця, щедре сонце, ландшафт цієї землі завжди зачаровували...


Гість | Увійти
Версія для друку
Новини > «Ти – моя мелодія»

«Ти – моя мелодія»

17.10.2017 12:33

«Муслім Магомаєв завоював популярність раптом, відразу. Популярність величезну і надовго...». Ці визнання свого часу зробив Інокентій Смоктуновський.

Популярність співака була неймовірною. Його пісні звучали по радіо, телебаченню, концертні зали не могли вмістити всіх бажаючих. Його чудовий баритон, артистизм, душевність підкорили не одне покоління слухачів.

Члени клубу любителів мистецтв «Ліра» 16 жовтня теж мали можливість доторкнутися до творчості кумира, якому виповнилося б 75 років, відвідавши вокальний вечір «Ти моя мелодія». З насолодою і хвилюванням слухали чарівний голос, який лився у відеозаписі з екрану телевізора. Уривки фільму «Легенда музики» розкривали надзвичайні події його життя, деякі таємниці, про які завжди хотілося дізнатися сотням людей.

Тетяна Дудкіна (медпрацівник, член клубу «Ліра») заспівала твори з репертуару артиста: «Ноктюрн», «Благодарю тебя», які підхопили всі присутні, і приспів співали хором. Тетяна Краснолуцька порекомендувала прочитати книгу Мусліма Магомаєва «Любовь моя – мелодия» із серії «Мой 20-й век». У цьому виданні і дитинство, і юність, які пройшли в Азербайджані, спогади про вчителів, друзів і всіх тих, хто допоміг стати Мусліму Магометовичу тим, ким він став – яскравою особистістю і перш за все – Співаком.

Захід настільки зачепив серця шанувальників мистецтва, що з'явилася пропозиція провести такий самий вечір за творчістю Петра Лещенка.

Напишіть свій коментар
Ваше ім'я
E-mail (не буде опублікований)
* Текст повідомлення

Вхід