Сайт Відділу документів з мистецтва є частиною бібліотечного порталу lib.kherson.ua
Новини
13.06.2019 14:01

Маестро Оффенбах
Якоб Еберст, відомий як Жак Оффенбах, народився 20 червня 1819 р. В родині Еберстів музика була в пошані....

12.06.2019 10:34

Вони залишили нам віру в необмежені можливості людини
Усі люблячі батьки бажають навчити свою дитину досягати цілей, не боятися труднощів, ніколи не здаватися...

10.06.2019 09:00

Урок з художньої графіки у відділі мистецтв
Прекрасного літнього дня група учнів Дизайн-ліцею зі своїм викладачем Оксаною Леонідівною Мартиновою...


Гість | Увійти
Версія для друку
Новини > В її віршах є все: і філософія, і лірика, і пристрасть

В її віршах є все: і філософія, і лірика, і пристрасть

19.03.2019 15:04

16 березня близько сотні шанувальників українського мистецтва з оплесками та вигуками «браво!» вітали нашу землячку, лауреата державної літературної премії імені Григора Тютюнника, знану поетесу Юлію Бережко-Камінську з новими поетичними творами. Сама Юлія Миколаївна запропонувала назвати цю зустріч «Я озираюся – гуде за мною рід», адже сімейні цінності, любов до рідного краю, до України – чи не найголовніші у творчості письменниці. Модераторами заходу, що відбувся в рамках засідання арт-лабораторії «Українська Хата – талантами багата», були Олег Олексюк та Лілія Віжічаніна.

На зустрічі, окрім творчої молоді, учнів загальноосвітніх шкіл та коледжів, були присутні батьки письменниці та друзі. Власні пісенні твори заслуженого діяча мистецтв України, автора-виконавця Олексія Пономарьова додали душевності та тепла заходу.
Хор «Співочі барви» Херсонського обласного Палацу культури (керівникЛюдмила Курченко) подарував присутнім незабутні українські народні пісні, а лауреат всеукраїнських конкурсів вокалістів Іван Бурлака та викладач Херсонської дитячої музичної школи №4 по класу бандури Марина Ястребова порадували шанувальників мистецтва сучасною українською естрадною піснею.

Гості «Української Хати» із задоволенням побували на відкритті виставки вишитих бісером робіт викладача Херсонської дитячої музичної школи №4 по класу фортепіано Галини Міхєєвої. Ознайомилися з унікальними роботами із бісера Олесі Жернакової та Галини Сахневич. Бажаючі мали змогу взяти участь у майстер-класі з бісероплетіння від Олесі Жернакової.
Кожен із присутніх насолодився новою незаангажованою, щиросердною поезією Юлії Бережко-Камінської, наснажився українськими піснями та творчими виставками, поласував українським пирогом з яблуками від господині «Української Хати» Оксани Олексюк.

«Українська Хата» дуже гостинна. Ми радіємо, що серед наших прихильників багато творчої молоді. Шануймося!

 Напишіть свій коментар
Ваше ім'я
E-mail (не буде опублікований)
* Текст повідомлення

Вхід