Сайт Відділу документів з мистецтва є частиною бібліотечного порталу lib.kherson.ua
Новини
23.05.2019 09:03

Європа в об’єктиві
Наближається літо – пора подорожей... Чому ж нам так подобається подорожувати? Напевно, тому, що...

22.05.2019 10:02

«Краса навколо»
Мистецтво вишивки сьогодні живе, розвивається, збагачується новими аспектами. ЇЇ різноманітність по-справжньому...

21.05.2019 10:13

«Українська Хата» у Великій Олександрівці
Незважаючи на величезні ями на дорозі, які перешкоджали пересуванню автотранспорту, ми все ж таки мали...


Гість | Увійти
Версія для друку
Новини > «Весняна чудасія» у Гончарівці триває

«Весняна чудасія» у Гончарівці триває

26.03.2019 11:08

Скільки ж на планеті існує свят! Основні, безумовно, всім відомі. Відзначають їх у всьому світі та ще й доволі шумно, а про деякі ми зовсім не знаємо...

Одного прекрасного весняного дня у книгозбірні зібралося більше 80-ти учнів 7-12 років Херсонської ЗОШ №2 на пізнавально-розважальній програмі від відділу мистецтв «Весняна чудасія». І не дарма! Ми всі набагато покращили свій настрій. Ну не можна ж навесні не посміхатися, адже весь світ наповнюється музикою і квітами. Тому й з'являється бажання святкувати. Є свята народні, державні та міжнародні. Про багатьох із них і дізналися наші гості цього дня. Наприклад, дітей здивувало і звеселило те, як саме у квітні відзначають Новий рік в Таїланді – Сонгкран. Вони також дізналися про окремі цікаві весняні свята світу. В іспанському гулянні Фальяс діти знайшли схожість з Масницею, яка, в свою чергу, має багато назв (Масляна, Сирна неділя, Бабська неділя, Сиропусний тиждень, тощо), дізналися яке блюдо готують іспанці в цей період. А ще нашим гостям сподобалися весняні свята Китаю, Індії, Японії, Греції та Італії.

Гарний настрій подвоївся, коли згадали про канікули – провісників літнього відпочинку! Всі брали активну участь у конкурсах, співали в караоке, танцювали, були акторами в експрес-казках.

Час пролетів непомітно, але весело і з користю!Напишіть свій коментар
Ваше ім'я
E-mail (не буде опублікований)
* Текст повідомлення

Вхід