Сайт Відділу документів з мистецтва є частиною бібліотечного порталу lib.kherson.ua
Новини
18.06.2019 11:54

З нами не засумуєш!
Батьки іноді чують від своєї малечі протяжне «Ма-а-а-а-м, мені нудно!». Часто буває так,...

13.06.2019 14:01

Маестро Оффенбах
Якоб Еберст, відомий як Жак Оффенбах, народився 20 червня 1819 р. В родині Еберстів музика була в пошані....

12.06.2019 10:34

Вони залишили нам віру в необмежені можливості людини
Усі люблячі батьки бажають навчити свою дитину досягати цілей, не боятися труднощів, ніколи не здаватися...


Гість | Увійти
Версія для друку
Новини > Вони залишили нам віру в необмежені можливості людини

Вони залишили нам віру в необмежені можливості людини

12.06.2019 10:34

Усі люблячі батьки бажають навчити свою дитину досягати цілей, не боятися труднощів, ніколи не здаватися та завжди вірити в свій успіх. У цьому допоможе час, проведений з дитиною, бо ж саме тоді вона відчуває вашу турботу й любов найсильніше. Один з найбільш емоційних та пам’ятних моментів для дітей – коли ви граєте або читаєте разом.

До відділу мистецтв надійшли дві книги із серії «Видатні особистості. Біографічні нариси для дітей»: «Леонардо да Вінчі» Алли Росоловської та «Чарлі Чаплін» Марії Сердюк. Цей унікальний проект сприяє набагато якіснішому дозвіллю батьків і дітей. Книги серії написані в захоплюючій і доступній формі, що робить сам процес читання не нудним. Разом із дітьми ви поринете в неймовірні пригоди персонажів та відкриєте для себе життя головних героїв – видатних особистостей усіх часів. Ці історії неодмінно вразять і вас, і вашу дитину!

Леонардо да Вінчі – художник і вчений, інженер і поет, музикант та архітектор – шукав закони та причини всього на світі й залишив після себе безліч неможливих до здійснення в його часи ідей та винаходів (тришвидкісна коробка передач, підшипники, велосипед, дихальна трубка для водолазів, драбина, яку й зараз використовують пожежники, пристрої, що полегшують важку людську працю, спосіб для передачі об’ємного зображення – світлотінь – і багато іншого). Він заклав основи сучасного виробництва. Музика не належала до найголовніших захоплень Леонардо да Вінчі, але він створив декілька нових музичних інструментів. Яких? Дізнаєтесь із книги. Леонардо – неперевершений майстер живопису та великий новатор. Кожна його картина була експериментом. Він постійно вигадував і використовував нові стилі, техніки та приладдя.

Будучи загадкою для своїх сучасників, він і досі залишається однією з найтаємничіших постатей в історії людства.

Чарлі Чапліну судилося стати коміком-генієм, всенародним улюбленцем та геніальним актором ХХ століття. Він вірив, що могутність сміху й сліз зможе стати протиотрутою від ненависті та страху і намагався донести цю впевненість до усіх людей на планеті. Його ім’я знає весь світ, а його сценічний образ зможе впізнати кожен. Творчість Чарлі Чапліна вплинула на всю історію кінематографа. Він зміг показати усім, що кіно – це справжнє мистецтво.

Приклади Леонардо да Вінчі та Чарлі Чапліна вчать не боятися труднощів, прислухатися до себе і вірити у власні сили.

Обов’язково читайте своїм дітям! Читайте разом з ними!

Вхід