Сайт Відділу документів з мистецтва є частиною бібліотечного порталу lib.kherson.ua
Новини
18.04.2019 06:50

Сольний концерт Дарини Бянової. Вперше у Гончарівці
Багато хто з дитинства навчається грі на різних інструментах, відвідуючи музичні школи. Але далеко не...

17.04.2019 11:55

Вечірка до Всесвітнього дня анімешника
Днями у мистецькій вітальні Херсонський аніме- і Фенді-клуб «ХАК» святкували Всесвітній день...

16.04.2019 07:03

Весняна зустріч в арт-лабораторії
Незважаючи на зливу та вітер, на Білобережжі, у світлиці відділу мистецтв книгозбірні, було людно і по-родинному...


Гість | Увійти
Версія для друку
Новини > Усьому потрібно вчитися. Мистецтво – не виняток

Усьому потрібно вчитися. Мистецтво – не виняток

26.11.2018 12:24

Художня творчість, як відомо, розкриває здібності дитини до навчання, розширює образне мислення, почуття гармонії. Провідну роль у цьому процесі відіграють педагоги – творчі особистості.

22 листопада у відділі мистецтв відбувся День спеціаліста для вчителів з образотворчого мистецтва, які наразі підвищують кваліфікацію в Академії неперервної освіти. Разом із вчителями до нас завітала й методист з естетичного виховання – Шамбир Н.В.

Наші гості більш детально ознайомилися з ресурсами та послугами, що надає відділ, переглянули книги, альбоми, періодичні видання, які можуть бути корисними в їх професійній діяльності. Зацікавили вчителів і матеріали, що представлені у межах виставки «Нову українську школу творимо разом».

Дуже цікавою і водночас корисною стала для них зустріч із художником, скульптором – членом Національної спілки художників України – Юрієм Івановичем Шапком. Він зробив екскурс виставкою своїх робіт «Мій Південь», яка була експонована у книгозбірні. Майстер розповів аудиторії історії створення деяких картин та творів з кераміки.

Вкрай цікавим для вчителів виявився майстер-клас від Юрія Івановича «Ліплення з глини». Скульптор приніс із собою екологічно чисту глину, шлікер і дитячі вироби з цього матеріалу. Розпочалася робота. Спочатку ліпили дракона та жабу. Майстер постійно звертав увагу на лінію, яку так полюбляє глина, та ділився набутим досвідом. Потім виготовляли пальчикові іграшки та янгола. Юрій Іванович розповів про важливість декору, після чого показав його варіанти на щойно виготовлених зразках. Ну, а від учасників майстер-класу було багато фахових запитань, на які вони одразу ж отримували вичерпні відповіді. Учителі спробували й самі відчути глину – зліпили невеличких котиків та поросяток, які, до речі, їм гарно вдалися. Свої роботи вони взяли із собою на добру згадку про зустріч з Юрієм Івановичем.

Час сплинув майже непомітно, та вчителі встигли набути багато знань і навичок, які передаватимуть учням на своїх уроках.Напишіть свій коментар
Ваше ім'я
E-mail (не буде опублікований)
* Текст повідомлення

Вхід