Сайт Відділу документів з мистецтва є частиною бібліотечного порталу lib.kherson.ua
Новини
23.10.2017 11:00

Засідання літстудії "Кулішева криниця"
На засіданні літературної студії  "Кулішева криниця" обговорювалися  напрямки співпраці...

23.10.2017 09:25

Осіннє різнобарв'я
Осінній сонячний день був сприятливим, щоб члени клубу любителів мистецтв «Ліра» активно...

17.10.2017 12:33

«Ти – моя мелодія»
«Муслім Магомаєв завоював популярність раптом, відразу. Популярність величезну і надовго...»....


Гість | Увійти
Версія для друку
Новини > Золотий голос України

Золотий голос України

26.09.2017 11:27

25 серпня всесвітньо відомому українському оперному співакові Анатолію Солов’яненку виповнилося б 85 років від дня народження. Анатолій Борисович мав магічне вокальне обдарування, і сьогодні, слухаючи його записи, зароджується нове покоління оперних артистів.

Життя А.Б. Солов’яненка, соліста Київського театру опери та балету ім. Т.Г. Шевченка, було сповнене безперервної й напруженої праці над вдосконаленням голосу. Співак оволодів так званим італійським стилем, віртуозно виконуючи тенорові партії в операх Верді, Пучіні, Доніцетті, Масканьї. Він виступав у найкращих театрах світу. Йому аплодували в міланському «Ла Скала» та в нью-йоркському «Метрополітен-опера». Солов’яненко співав і на стадіонах, передусім про зоряні українські ночі. Його слухали, затамувавши подих, не наважуючись підспівувати великому артистові. Він виконував і відомі арії, і романси, і народні пісні. Його розуміли всі – підлітки, пенсіонери, робітники, селяни, елітна публіка. Мистецтво Солов’яненка об’єднувало людей, до того ж як на радянських теренах, так і на європейських.

Відділ мистецтв підготував книжково-ілюстративну виставку «Золотий голос України», з якої ви дізнаєтеся про цікавий життєвий і творчий шлях Анатолія Борисовича, а також зможете прослухати його чаруючі пісні у записі на грамплатівках. Завітайте до нашого відділу та відкрийте для себе генія оперної сцени.

Напишіть свій коментар
Ваше ім'я
E-mail (не буде опублікований)
* Текст повідомлення

Вхід