ГоловнаДозвілля

Дозвілля

Щоб культурне життя херсонців та гостей міста було повнішим, відділ мистецтв працює над створенням сучасних культурно-розважальних та мистецьких заходів для різних вікових категорій наших відвідувачів.
Для творчої молоді зі спільними ідеями та поглядами існує проєкт «Арт-підвал», в рамках якого проходять розважальні програми, рок-вечірки, концерти, виставки сучасного мистецтва, молодіжні тусовки.
Для наймолодших користувачів та їх батьків діє бібліосалон «Казковий диванчик», де можна провести час весело та з користю, бо ми пропонуємо пізнавально-розважальні заходи та різноманітні майстер-класи. Окрім цього, протягом року проводяться театралізовані музичні інтерактивні пізнавально-розважальні програми різної тематики для груп дітей шкільного віку. Діє творчий проєкт «Фабрика Hand Made», який передбачає проведення майстер-класів з різних технік декоративно-прикладного мистецтва. Їх проводять як працівники нашого відділу, так і професійні майстри Херсонщини чи талановиті аматори.
У відділі регулярно збираються учасники клубу любителів мистецтва «Ліра» та літературних студій: "Кулішева криниця", "Елінг", "Парус надежды". Вони проводять цікаві ретро-вечори, літературно-музичні композиції, народознавчі читання, відеолекторії, зустрічі з поетами, презентації книг.

У цьому розділі ви також знайдете новини, фото- та відеоматеріали.

Календар подій

  12345
6 789101112
13141516171819
20212223242526
27282930