Головна Новини Книга про книгу вже на полицях обласної книгозбірні

Книга про книгу вже на полицях обласної книгозбірні

13.10.2021 10:57

У рамках проєкту «Дебют у Гончарівці» 10 жовтня було презентовано унікальне видання – «Збірник відгуків і рецензій на художньо-історичний нарис "Козацький степ"», тираж якого побачив світ у Херсонській філії Видавничого центру «Просвіта». У книзі ви матимете змогу ознайомитися з рецензіями відомих українських письменників Леоніда Марченка, Валерія Кулика, Віктора Вальда, Олега Олексюка та відомого літературознавця зі Сполучених Штатів Америки Миколи Дупляка. Також матимете радість прочитати відгуки відомого історика і краєзнавця Андрія Лопушинського, української журналістки Оксани Олексюк, генерал-хорунжого, отамана Херсонської паланки Війська Запорозького Низового Юрія Властова, художниці з Німеччини Тетяни Бобрової, полковника спецпризначення, учасника бойових дій Олексія Маломужа, директора Херсонської гімназії №2 Віталія Хоменка, народного артиста України, професора Херсонського державного університету Харіса Ширінського, директорки Бериславської централізованої бібліотечної системи Наталії Аркушенко та літераторів із клубу «Елінг» Надії Ратушко, Галини Добровольської та Валентини Липенко-Винник.

Унікальна книга про книгу, котра вражає та заслуговує на увагу, вже на полицях Херсонської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. Олеся Гончара. Зазначимо, що дана книга входить до серії видань «Бібліотечка артлабораторії "Українська Хата – талантами багата" Херсонської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. Олеся Гончара». Варто додати ще й те, що на обкладинці зазначеного видання використано репродукцію картини заслуженого художника України Анатолія Бикова «Волошковий вітер».

Тож, любі шанувальники українського мистецтва, з унікальним виданням можна буде ознайомитись у краєзнавчому відділі книгозбірні (II поверх). Ласкаво просимо!

Календар подій

1 2 3 4 567
8 9 10 11 121314
15 16 17 18192021
22 23 24 25 262728
2930