Головна Новини «Культурний» карантин – не перешкода для мистецтва!

«Культурний» карантин – не перешкода для мистецтва!

26.03.2020 13:55

Багатосерійні фільми вважаються атрибутом сучасного кіно. А між тим, це – не винахід нашого часу. У давнину на Сицилії ставилися вистави, які тривали протягом року. Щовечора глядачі збиралися в театрі, щоб подивитися продовження. Перша театральна вистава російською мовою тривала 10 годин та без антракту.

27 березня театральні працівники України, як і багатьох інших країн світу, відзначають Всесвітній день театру, встановлений 59 років тому IX конгресом Міжнародного інституту театру. Міжнародні свята об'єднували й продовжують об'єднувати людей, стираючи кордони культурних відмінностей і даруючи масу позитивних емоцій та гарного настрою.
Особливість цих свят у тому, що кожна людина може доторкнутися до світової цивілізації.

До наших днів на території нашої країни збереглися руїни античних театрів. Це були театри під відкритим небом, у центрі розміщувався круглий майданчик для акторів і хору, а місця глядачів йшли виступами вгору.
Перший професійний театр в Україні відкрився в Харкові у 1789 році. На початку XX століття театральні споруди з'явилися в Києві, Одесі, Полтаві.

Сьогодні, під час загального, зокрема й «культурного» карантину, наші театри все одно продовжують радувати нас своїм мистецтвом. Аби людям було легше пережити вимушену ізоляцію у зв'язку з пандемією, українські театри відкрили свої віртуальні двері для всіх бажаючих.
Щоразу вони ведуть своїх глядачів у країну відкриттів, показують героїв нашого часу, знайомлять зі скарбами класики, кличуть до роздумів про час і про себе.

Проводьте свій карантин на високому культурному рівні. Відпочивайте, «подорожуйте», читайте, вивчайте, а головне – мийте руки і бережіть себе!

Коментарі

Напишіть свій коментар

Календар подій

    123
4 5 6 78910
11 12 1314151617
18 19 20 21222324
25262728293031