Майстер-клас: "Під знаком Купідона"
День Cвятого Валентина, свято закоханих, відзначається 14 лютого в Європі з XIII століття, в США з 1777 року, у нас з 1990-х років.
Одним із головних символів є Купідон. Саме йому був присвячений майстер-клас, який провела бібліотекар Гончарівки. Ми настільки звикли до виразу «У мене потрапили стріли Купідона», що ніколи навіть не замислюємося, звідки воно пішло, і яке значення спочатку в нього вкладалося. Так хто ж такий Купідон? І тут ми поринули в історію ...
Давньогрецький бог любові Ерот, за переказами, керував серцем і волею як людей, так і богів. У грецькій міфології він був помічником богині любові та краси Афродіти. За переказами давніх римлян, Купідона (Амура) народила богиня кохання Венера. Він мав крила і запальний характер. Вважали, що Купідон прилітає без запрошення і може проникнути куди завгодно: чи то в оселі знаті, правителя, чи в будинок бідняка, чи навіть в обитель богів. Купідон – один із найпоширеніших у культурі романтичних символів. Вважається, що у цього бога любові завжди в руках є лук і стріли, якими він стріляє в серця, щоб людину відвідала любов.
У День Святого Валентина, образ Купідона використовують для декору приміщень, пакування подарунків, дарують статуетки бога любові.
Майстер-клас з нагоди Дня Валентина об`єднав учнів місцевих шкіл. Атмосфера заходу була творчою. Учні слухали і залюбки робили свої листівки, які пообіцяли подарувати на свято рідним та друзям.
А на завершення заходу – найприємніше. Учасники майстер-класу освідчились в своїй любові бібліотеці. Діти написали слова вдячності бібліотекару за проведений захід на фліпчарті.