Головна Новини Мистецтво надає крила

Мистецтво надає крила

22.04.2019 06:44

У житті людей творчість займає важливе місце. Адже саме завдяки їй людина може проявити свої здібності, висловити думки й почуття, розповісти про свою індивідуальність. Найпомітнішими віяння творчості бувають у мистецтві. Саме тому, мабуть, творче натхнення одразу ж з’являється у всіх, хто щойно переступив поріг нашого відділу.

Протягом року тут діють виставки витворів мистецтва сучасних художників, скульпторів, а також майстрів з вишивки, бісероплетіння та інших видів декоративно-прикладного мистецтва.

Ті, для кого творчість є сенсом життя і, до того ж, стала професією, бувають тут майже кожного дня. Вони слухають музику, грають на музичних інструментах, обирають репертуар для себе чи своїх учнів, малюють, шукають корисні відомості для створення своїх майбутніх шедеврів чи готуються до нестандартних уроків художньо-естетичного циклу, тощо.

У нас збираються разом і розмовляють на теми, пов'язані з культурою та мистецтвом (кіно, мультиплікація, живопис, музика, тощо), цікаво та з користю проводять час на творчих майстер-класах від відомих майстрів Херсонщини. Влаштовують репетиції для успішного виступу на конкурсі або готуються до іспитів. У вихідні тут ведуть баталії учасники настільної гри «Dungeons & Dragons».

Ми влаштовуємо чудові театрально-розважальні та пізнавльні інтерактивні заходи для школярів та з радістю збираємо гостей в арт-лабораторії «Українська Хата талантами багата», де царює атмосфера виключно українського мистецтва співу, живопису, декоративно-ужиткових виробів та кулінарії.

Мистецтво, безсумнівно, приносить людині задоволення, позбавляє від стресів, тож робить їх здоровими та щасливими.

Приходьте у відділ мистецтв, якщо хочете знову і знову пізнавати щось нове для себе, ділитися з суспільством своїми неймовірними творчими ідеями, знаходити нових друзів і ніколи не втрачати почуття прекрасного!

 

Коментарі

Напишіть свій коментар

Календар подій

1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930