Головна Новини Презентація книги В. Москаленко "Прости меня"

Презентація книги В. Москаленко "Прости меня"

30.04.2014 11:45

Приємно спостерігати за творчими людьми, які часто бувають в бібліотеці, відвідують клуби, літературні студії, зустрічаються з поетами, музикантами, підвищують свої пізнання. У цьому плані хочеться порадіти за Валентину Москаленко. Вона за професією лікар-стоматолог, а також пише вірші. На черговому засіданні літературної студії «Парус надежды» Валентина Сергіївна презентувала нову, вже другу, поетичну книгу під назвою «Прости меня». Колеги по творчості допомогли їй представити твори із цього збірника. Леонід Марченко, редактор рукопису, з тонким гумором повідав, як власне творіння допомогло автору вилікуватися (в цей час вона знаходилася в лікарні), а також тепло відізвався про поезію, прочитавши декілька віршів: «Мамины руки», «Хочу в Париж». Світлана Слівканіч визначила творіння Валентини Сергіївни дуже ліричними і продекламувала «Якби мені красу минулу». Наталія Мала присвятила винуватиці торжества свої поетичні рядки «Подрузі», на що В. Москаленко відразу відреагувала і прочитала своє присвячення їй. Вийшов імпровізований поетичний батл. Петро Питалєв, керівник літературної студії «Парус надежды», звернув увагу присутніх на те, що основна риса збірки - щирість, і прочитав вірш «Памяти Катюши Демидовой».
Справедливо було відзначено, що вірші Валентини Сергіївни добре знають напам'ять її подруги. Так, лікар-терапевт Лілія Аджимірова приємно здивувала знанням її поезії, зачитавши вірш напам'ять. Василь Загороднюк, голова Херсонської обласної організації Спілки письменників України, прочитав експромт, який він написав під враженням від зустрічі.
По закінченню заходу урочисто оголосили, що Валентину Москаленко прийняли до Міжрегіональної Спілки письменників України.

Коментарі

Напишіть свій коментар

Календар подій

      1 2
3 4 5 6 789
10 11 12 13141516
17 181920212223
242526272829