Головна Новини Про яскравих, талановитих та відважних діячів мистецтв України ХІХ-ХХ ст.

Про яскравих, талановитих та відважних діячів мистецтв України ХІХ-ХХ ст.

17.10.2019 10:28

У житті людини дуже важливими є почуття правди і добра. Культура (cultura з латині – обробка, розвиток, виховання) у вигляді мистецьких надбань доповнює ці два елементи ще й поняттям краси. До творів культури належать: література, музика, образотворче мистецтво, скульптура, архітектура, театр, кінематографія та інші речі, а всі вони є носіями краси. Твори культури можуть бути створені як професійними, так і народними митцями. Деякі з них призначені для того, щоб їх оглядали, інші ж належать до так званого прикладного мистецтва, це речі, які вживаються в щоденному житті.

Всі народи пишаються своїми культурними надбаннями, бережуть їх, водночас намагаючись робити їх живими елементами суспільного життя. І це правильно, бо за допомогою цих культурних надбань народи духовно розвиваються, ушляхетнюються, підносять рівень власного світосприймання.

Відділ мистецтв запровадив на своєму сайті просвітницький міні-проект «Мистецькі постаті України», який містить у собі статті, присвячені яскравим, талановитим, відважним діячам мистецтв України ХІХ-ХХ століть. Співаки, художники, актори, композитори – всі, хто колись сприяв розвитку культури нашої країни.

Треба пам’ятати, що культура – це негенетичний спосіб передачі інформації, носієм і творцем якої є людина. Тож заходьте на сайт відділу та дізнавайтесь про людей-творців мистецтва, вдосконалюючи свою культурну самосвідомість. 

Коментарі

Напишіть свій коментар

Календар подій

    123
4 5 6 78910
11 12 1314151617
18 19 20 21222324
25262728293031