Головна Новини Ретро-вечір "Улюблені мелодії”

Ретро-вечір "Улюблені мелодії”

15.03.2012 12:04

10 березня відбувся ретро-вечір “Улюблені мелодії”, присвячений Міжнародному жіночому дню, на якому зібралися члени клубу “Ліра”. День видався привітним, сонечко пригрівало, а тому настрій у всіх був весняний.
Протягом вечора звучали старовинні романси, а також пісні, написані декілька десятків років тому, проте вони не втратили своєї популярності й в наш час. Спочатку у відеозаписі прозвучало вітання піснею “Стрічання і розлуки” від Зінаїди Колісніченко. Поет Анатолій Семенович Мамай, який вперше завітав до клубу, дарував жінкам свої вірші. Надія Нетьосова та акомпаніатор Німфа Снєсарєва виконали низку ліричних пісень, які припали до душі присутнім.
Наталя Повортна порадувала аріями із оперет. Алла Онищенко виразно читала вірші Зульфії, Л. Кльонової. Тамара Косорукова артистично декламувала поезії російських класиків. Євгенія Гітальчук підготувала і провела поетичний конкурс і переможцю вручила солодкий приз. Родзинкою заходу став вокальний дует: гітарист Валентин Вовченко та солістка Ніна Чулкова, які на “біс” виконували пісні та романси. Поетеса Світлана Слівканич-Бельченко подарувала бібліотеці свою найновішу книгу “Душевной тайны кружева», а також прочитала вірш зі збірки:

Мила, тиха и так прелестна.
Откуда силы ты берешь?
Иль красотой своей небесной
Ты за собою всех ведёшь?
Ты словно небо голубое,
Лазурной чистоты полна,
В глазах сияние такое,
Что позавидует луна...

Час сплинув швидко, та по закінченню гості ще довго не хотіли розходитися.
 

Коментарі

Напишіть свій коментар

Календар подій

     1 23
4 5 67 8 910
11 12 13 14 15 1617
18 19 20 21 22 2324
25 26 2728293031