Rock Time

06.11.2012 07:00

«Сколихнемо цю похмуру осінь динамічною рок-музикою!» Цією фразою 3 листопада в нашій бібліотеці розпочався концерт «Rock Time».
Про те, що подія носить неформальний характер, можна було здогадатися, ледь зазирнувши до гардеробного приміщення: напівтемрява, стіни, прикрашені дисками  і платівками, плакати рок-груп, червона підсвітка та вивіска-прапор з надписом «Rock Time». На глядачів чекало ціле шоу.
Відкривав вечір гурт “Меридіан 246” виступом моделей, розмальованих у стилі боді-арт. Художниці Каріна і Сабіна поділилися з глядачами, що натхнення для своєї творчості знаходять в природі.
Наш гість, відомий херсонський музикант і телеведучий Вадим Атман, привітав фанів рок-музики й розповів, що є великим шанувальником рок-культури і не раз сам бував на концертах світових рок-зірок.
Задала тон всьому заходу бардівська пісня живого талісману вечора Олексія Коваленка на прізвисько Джокер. Всім дуже сподобався його гучний голос та прекрасна гра на гітарі. Публіка навіть не хотіла відпускати Джокера, звідусіль чулися крики “Ще співай!”, “Давай ще!”
Потім сцену нашого «Аrt-Podvala» підкорили гості з Криму — гурт “Вогні Самайна”, які виконали пісні в оригінальному стилі фолк-рок. Музиканти показали відмінну гру не тільки на класичних рок-інструментах, а й на народних, а вплетіння етнічних мотивів в класичний рок припали до смаку навіть самим завзятим рокерам.
Справжньою “запальничкою”, яка остаточно “прокачала” бібліотеку, виявився херсонський гурт “Maria Brown”. Їх неповторне звучання об'єднало потужний жіночий вокал і яскравий важкий саунд. Музиканти просто сколихнули зал і підтвердженням цього був слем* від найяскравіших фанів року. Молодь активно підспівувала їх пісні, радісно вітала оплесками та оваціями.
У молодих музикантів-початківців просили автографи, з ними фотографувалися, телебачення брало інтерв'ю у всіх учасників шоу.
Була створена атмосфера справжнього рок-концерту і неважливо, що проводився він не на масштабній рок-сцені. Головне, що музиканти занурили нас у світ рок-музики,  подарували масу позитиву та драйву,  зарядили такою енергією, що “качало” весь зал. Можна з упевненістю сказати, що байдужим у той вечір не залишився ніхто. Рок —  більше ніж музика, рок — це спосіб мислення.
А поки музиканти і рок-публіка відходять від ейфорії, відділ документів з мистецтва чекає на нові таланти й готовий до організації нових заходів.


*Слем — дія публіки на музичних концертах, при якій люди штовхаються і врізаються один в одного. Слем сприймається як позитивна реакція аудиторії на музику.

 

Коментарі

Напишіть свій коментар

Календар подій

1 23 4 567
8 9 10 11 12 1314
1516 17 18192021
22 23 2425 26 2728