Головна Новини Салют Перемозі!

Салют Перемозі!

16.05.2013 06:27

День Перемоги - одне з найближчих і найдорожчих свят для нашого народу. На честь цього пам'ятного дня відділ мистецтва провів 14 травня літературно-музичну композицію «Салют Перемозі!», об'єднавши при цьому на заході покоління різного віку - курсантів Херсонського морехідного училища рибної промисловості, студентів Херсонського медичного коледжу, членів Херсонської обласної і міської ради ветеранів.
Запрошені учасники бойових дій і діти війни були зігріті теплими словами подяки за мужність, стійкість і відвагу, за мир на землі, який вони нам всім подарували. Але більше всього захід порадував улюбленими піснями, що нагадали ветеранам про великі битви, адже вони підтримували дух воїнів в окопах, навіювали на привалах спогади про рідний дім, про коханих. Разом з народними артистами України Наталією Лелеко і Харісом Ширінським підспівував увесь зал знайомі слова з пісень: «Школьный вальс», «Жди меня», «Синий платочек», «Ветераны», «Майский вальс». Так само чудово звучала композиція молодих виконавців Віталія Піталова і Ігоря Кисельова (студенти Херсонського державного університету) «Темная ночь» у супроводі гітари.
Присутні курсанти підтримували аплодисментами виступи своїх однокурсників Олексія Божко й Олексія Пухкого і разом з ними співали пісні «Вечер на рейде», «Давай за жизнь».
Своєю артистичною майстерністю читання віршів «22 июня», «Варварство» і театральною замальовкою «Ах, Женька» (по мотивам повісті Б. Васильєва «А зори здесь тихие») захопив увагу і вразив глядачів дитячий театральний колектив «Арт-ідея» Херсонської гімназії №3 (керівник А. Грендаш).
22 дитини з танцювального колективу «Магнолія» (керівник О. Добровольська)  проникливо й душевно показали хореографічну постановку «Діти війни» і нагадали ветеранам ті страшні, жорстокі військові роки.
Впродовж усього заходу зал не раз вставав з місця не тільки в хвилину мовчання і вшанування пам'яті всіх загиблих на війні, але й під час пісень, які торкали тонкі струни серця. Однією з таких була пісня «Поклонимся великим тем годам» у виконанні молодого вокаліста Ігоря Кисельова. Він співав з таким надривом, з переживанням, що багато хто плакав в залі, і без перебільшення буде сказано «мурашки по шкірі бігали».
Звучали того вечора спогади та вітання від ветеранів і учасників бойових дій: Бездольної Л. К., Куценка В. А., Мамая А. С., Луценка І. Г. Вони також дякували за прекрасний вечір і повторювали лише одне: «Дожити б і відзначити 70-ліття Перемоги».
Наостанок  могутньо пролунала пісня-символ у виконанні Харіса Ширінського - «День Победы». Зал, стоячи разом з артистом, співав, утворивши хор з декількох поколінь від малого до великого.
По закінченню вечора учасники і глядачі ще довго не розходилися, вони спілкувалися, обмінювалися думками і фотографувалися на пам'ять з ветеранами - героями і визволителями.

Коментарі

Екатерина
21.05.2013 14:16

 Я очень люблю ваши мероприятие. Девочки просто молодцы. Вечер останеться в моей памяти навсегда. спасибо за все и низкий поклон

Напишіть свій коментар

Календар подій

     1 23
4 5 67 8 910
11 12 13 14 15 1617
18 19 20 21 22 2324
25262728293031