Це моя творчість
Молодіжний клуб любителів мистецтва «Free time» об’єднує дійсно талановитих людей, і ми в цьому вкотре переконалися на черговому його засіданні, що відбулося 9 квітня. Цього разу кожен мав змогу показати свої творчі здібності, поділитися досягненнями, а натомість отримати схвалення, підтримку та пораду від учасників клубу. Молодь демонструвала переважно візуальне та музичне мистецтво.
Живопис представила Марія Гридіна. Дівчина показала фотографії своїх робіт, виконаних у різних техніках: акварель, пастель, гуаш, але наголосила, що малює здебільшого маслом. Найбільше здивування та захоплення викликали роботи патріотичного характеру. Марія розписує гільзи, привезені волонтерами із зони АТО.
Декоративне мистецтво представила Ірина Сопельняк. Її роботи різноманітного плану – іграшки із вовни (сухе валяння), текстильні панно, картини в техніці левкас, вишивка та вітражі.
Що стосується музичного мистецтва, то тут було не менш цікаво. Модерн блюз прозвучав від бард-дуету «Олександр та Вікторія», рок – від гуртів «Трансформатори Аватара», «Under_Sight», «Меридіан 246». Учасники розказали про свої гурти, показали відзняті відеокліпи, надавали поради один одному. А девіз музикантів – «Немає поганих пісень – є недопрацювання!». Вміння створювати за допомогою голосу звуки, ідентичні музичним інструментам, продемонстрував Влад Гайдамака. Хлопець наголосив, що, крім бітбоксу, захоплюється ще й бодібілдингом, і закликав інших активно займатися спортом.
Були серед присутньої молоді й любителі знімати відеоролики. Данило Шаповал показав незвичайне відео нічного Херсона. Ролик знятий на основі великої кількості фотографій, виконаних у техніці фрізлайт – «заморожене світло». А от учениця Першої херсонської кіношколи Яна Єпіфанова презентувала два нові відеоролики: «Moth» та «Que Sera Sera», які беруть участь в Одеському кінофестивалі та Херсонському «КіноДжемі».
Звучала на заході й власна поезія. Наприклад, В’ячеслав Дзюбенко зачитав вірші, якими показав свої переживання і внутрішній світ. Особливістю його творчості є використання неологізмів. В’ячеслав пояснив це так: «Я просто багато читаю, цікаві слова запам’ятовую, тому й маю такий словниковий запас. Кожен з нас може й книгу написати, головне – потрібно розвиватися!» Деякі з віршів молодий поет хоче покласти на музику. Звучала під час засідання клубу й лірична поезія від романтика Валерія Похваленка.
Весела, дружня й цікава зустріч тривала п’ять годин. Але ніхто не втомився, навпаки – «фрітаймовці» на позитиві залишали бібліотеку.
Коментарі