Головна Новини Платформа для літературної творчості

Платформа для літературної творчості

04.02.2019 09:12

В останній день січня відбулося перше в цьому році засідання літературної студії «Парус надежды».

Від самого початку утворилась творча й, водночас, ділова атмосфера. Усі з нетерпінням чекали на початок скайп-конференції з почесним головою студії П. І. Питалєвим. Знаходячись у Канаді, він зарядив своєю енергією присутніх, зупинився на літературних цікавинках, розповів про Б. Херсонського та прочитав його вірш. Потім керівник літературного об’єднання Л. Марченко провів практичне заняття з редагування текстів. Кожний учасник отримав зразок тексту, який потрібно було підготувати до друку. Усі творчо підійшли до завдання та успішно його виконали. 

Л. Марченко ввів у практику літературні звіти студійців. Розпочав із себе, розповівши про створення повісті «Такая длинная короткая жизнь» та книги «С любовью к людям», а ще звітував про кількість написаних ним нових статтей, казок та передмов і про підготовку до друку чергового альманаху «Парус надежды».

Цікаву слайд-презентацію до 100-річчя педагога, письменника й публіциста О. В. Сухомлинського під назвою «Історія одного життя» підготувала Л. Постриган.

Л. Чумаченко ознайомив присутніх зі своєю пропозицією до проекту «Навчальні есе». З метою долучити до нього студійців він розкрив його зміст, цілі та завдання. Як приклад запропонував власне навчальне есе під назвою «Летающий кот» (2015), що присвячене творчості М. О. Булгакова.

Як завжди, приємно вразили «музичні паузи». Слухали пісні («Не разлукой любовь познается», «Мужская дружба», «Приходите в мой дом», «Чорнобривці») у виконанні солістів Херсонського обласного Палацу культури.

Завершилася зустріч поетичною естафетою – студійці по черзі читали власні вірші.

Коментарі

Напишіть свій коментар

Календар подій

   1234
5 67 8 91011
12 13 14 15 161718
19 20 21 22232425
262728293031