Головна Новини Відходимо від стереотипів, зберігаючи традиції

Відходимо від стереотипів, зберігаючи традиції

15.08.2019 11:43

Світ та реалії життя швидко змінюються. Іноді, аби «йти в ногу з часом», потрібно позбавлятися деяких стереотипів. Але ж не так важко позбутися стереотипу, як розгледіти його у своїй роботі, особливо тим, у кого вже є багатий досвід. Допоможе у вирішенні цієї проблеми соціальне партнерство з бібліотекою. Воно завжди веде до успіху.

За останній час відбулися кардинальні зміни у багатьох галузях нашого життя. Зокрема, в освіті – стартувала Нова українська школа (НУШ). З огляду на це, змінилися й підходи до організації та проведення уроків.

У нашій книгозбірні сучасний педагог обов’язково знайде багато корисної інформації для себе. Так, у відділі мистецтв час від часу збираються вчителі художньо-естетичного циклу. Тут для них проходять майстер-класи, тренінги, де вони обговорюють шляхи до успіху в своїй професійній діяльності, стратегічні цілі, виокремлюють пріоритети, перспективи, проводять позакласні заняття, зрештою – створюють разом нову освітню систему.

Великою популярністю серед вчителів з мистецтва користується фахова періодика, нотні видання. Такі журнали, як «Мистецтво та освіта», «Музичний керівник», «Дитячий садок. Мистецтво», «Студії мистецтвознавчі», «Мистецтво в школі» та інші, висвітлюють питання саме нових ефективних методів навчання, подають цікаві ідеї, сценарії та конспекти тощо.

 

Не забувайте, про те, що бібліотека також змінюється, але продовжує бути особливим простором для людей, які навчаються упродовж всього життя. Це потужний інформаційний ресурс, стратегічно важливий інструмент на шляху до успіху в будь-якій справі, комфортний простір для творення. Тож приходьте до нас, шануйте свій час, який тут можливо проводити корисно й приємно.

Коментарі

Напишіть свій коментар

Календар подій

    123
4 5 6 78910
11 12 1314151617
18 19 20 21222324
25262728293031