Головна Новини Юнацтву про мистецтво

Юнацтву про мистецтво

06.04.2020 14:00

Присутність  мистецтва в житті людини має велике значення. Будь-яке з його видів викликає в нас вир емоцій та почуттів, а без них наше життя буде нецікавим, ніяким. Аби людина розвивалася гармонійно, змалечку вона має необхідність у почутті прекрасного. І немає в світі людини, яку б не цікавив жодний вид мистецтва.

Нещодавно книжковий фонд відділу мистецтв був поповнений виданням жанру Non-fiction Віктора Кублицького «Юнацтву про мистецтво». Завдяки цікавій розповіді про відомі твори світового образотворчого мистецтва, вона допоможе зрозуміти зміст і психологічну глибину шедеврів, створених більш ніж за 1000 років.

 У першій та другій книжках пропонується розповідь про особливий жанр живопису – портрет. На сторінках видання ви зустрінетеся з образами людей минулих епох, які стали героями творів найвидатніших художників і скульпторів світу, поринете у вічний світ художніх образів.

Третя книга розповість про побутовий жанр. Це картини, які зображують приватну й громадську діяльність людей, їх сімейні стосунки та зв’язок із природою. Навіть спортивні змагання й військові дії стають темами полотен художників. Побутові твори живопису в своїй сукупності являють собою панораму суспільного життя у той чи інший період історії та становлять непересічний інтерес для допитливого глядача. Книга допоможе зрозуміти повсякденне життя людей різних країн у різні часи.

У четвертій книзі йдеться про один з найпопулярніших жанрів образотворчого мистецтва – історичний. Адже такі картини наочно знайомлять нас із найважливішими подіями всіх часів і народів. Завдяки історичним композиціям ми немов би переносимося в минуле й стаємо його свідками. А це – справжня скарбниця для допитливого розуму та багатий матеріал для роздумів.

Читайте про мистецтво! Завдяки йому, ми стаємо трохи кращими та починаємо інакше дивитися на світ.

Коментарі

Напишіть свій коментар

Календар подій

    123
4 5 6 78910
11 12 1314151617
18 19 20 21222324
25262728293031