Головна Новини Артлабораторія «Українська Хата – талантами багата» продовжує свій поступ

Артлабораторія «Українська Хата – талантами багата» продовжує свій поступ

10.08.2020 16:04

Після 5-тимісячної перерви  у захисних медичних масках та з дотриманням вимог щодо соціальної дистанції 8 серпня в актовій залі Херсонської обласної книгозбірні ім. Олеся Гончара  зустрілися завсідники та гості артлабораторії «Українська Хата – талантами багата». Дане засідання було присвячене життю та діянням великомученика, святого Пантелеймона Цілителя. На згаданому, вже 25, засіданні артлабораторії понад 30 шанувальників українського мистецтва ознайомились із новими роботами майстрині з бісероплетіння Олесі Жернакової, із азами тайнопису української вишивки, дегустували  літературні новинки: нову поетичну збірку «Весна іде»  заслуженого працівника культури України, поета Олега Олексюка та поетичну збірку «Просив руки» знаного українського краєзнавця Олега Тимкова, а також насолодилися українськими піснями у виконанні народного артиста України Харіса Ширінського та лауреата всеукраїнських конкурсів вокалістів Івана Бурлаки.

Господиня «Української Хати» Оксана Володимирівна Олексюк підготувала для завсідників та гостей атлабораторії смаколик із традиційної національної кухні – пиріг зі смородиною. Також присутні ознайомились з історією виникнення пирогів кілька тисяч років тому на теренах України та з використанням образу пирога  у класичній українській літературі.

У традиційному розділі засідання «Вільний мікрофон» кожний із присутніх мав можливість поділитися з побратимами своїми новими творчими здобутками, новими поетичними чи вокальними знахідками. Поетеса Раїса Полтавець цього разу здивувала краян художньо довершеними серветками, зв’язаними власноруч гачком, а солістка народного ансамблю народної пісні «Журавка» обласного Палацу культури, співачка Любов Пронько вразила не лише співом, а й авторськими  патріотичними віршами.

Вперше у засіданні артлабораторії взяла участь молода перспективна поетеса Тетяна Леонт’єва. Вона познайомила присутніх із своєю авторською лірикою і висловила побажання якнайчастіше зустрічатися у такому дружньому і по-родинному затишному колі однодумців.

Наступне засідання артлабораторії «Українська Хата – талантами багата» планується на 10 вересня поточного року.

                                   Олег Олексюк,

заслужений працівник культури України,

керівник артлабораторії «Українська Хата – талантами багата».

Коментарі

Напишіть свій коментар

Календар подій

    123
4 5 6 78910
11 12 1314151617
18 19 20 21222324
25262728293031