ГоловнаГоловна

Головна

 

Сайт «Мистецький хайвей» висвітлює культурно-мистецькі події в Україні та світі; українське та світове мистецтво: його напрямки, види, жанри, сучасний стан; ексклюзивні книжково-ілюстративні виставки, відомості про нові книги, творчі портрети мистців.

Тут викладено інформацію про відділ мистецтв, його послуги та ресурси; відеогалерею з фільмами власного виробництва.

Проєкт «Творчий Херсон» містить рубрики «Музична скринька» і «Художня майстерня», з яких ви дізнаєтеся про життя і творчість видатних мистців нашого краю.

Розділ Новини висвітлює найцікавіше, що відбувається чи відбувалося колись у мистецькому просторі світу, а також – яскраві події з життя відділу мистецтв.

Розділ «Книга в кадрі» ознайомить вас з літературними цікавинками у віртуальних виставках та буктрейлерах.

Інформацію про різноманіття сучасних заходів у відділі (творчі зустрічі проєкту Артлабораторія «Українська Хата - талантами багата», розважальні заходи, майстер-класи, збори гравців клубу настільних рольових ігор «D&D», тощо) для всіх наших відвідувачів надаємо в розділі Дозвілля та розвиток.  

На «Книжковій полиці» ви знайдете ноти, репродукції картин, словник термінів з мистецтва, навчально-методичні видання та біографії митців минулих століть у рубриці  Мистецькі постаті України.

Календар подій

 12 3 456
78 9 10 111213
14 15 16 17 181920
21222324252627
282930