ГоловнаДозвілля та розвиток

Дозвілля та розвиток

 

Аби культурне дозвілля херсонців та гостей міста було повнішим та кориснішим, відділ мистецтв працює над створенням сучасних культурно-розважальних та мистецьких заходів для всіх наших відвідувачів в рамках наших творчих проєктів.
Для творчої молоді зі спільними ідеями та поглядами існує проєкт «Арт-Підвал», в рамках якого проходять розважальні програми, рок-вечірки, концерти, виставки сучасного мистецтва, молодіжні тусовки.

Для наймолодших користувачів та їхніх батьків діє комфортна зона – бібліосалон «Казковий диванчик», де можна провести час весело та з користю, бо ми пропонуємо пізнавально-розважальні заходи та різноманітні майстер-класи. Окрім цього, протягом року проводяться театралізовані музичні інтерактивні пізнавально-розважальні програми різної тематики для груп дітей шкільного віку.

Діє творчий проєкт «Фабрика Hand Made», що передбачає проведення майстер-класів з різних сучасних і традиційних технік декоративно-прикладного мистецтва. Їх проводять як працівники відділу мистецтв, так і професійні майстри Херсонщини.

Клуб настільної рольової гри «Dungeon & Dragons» кожних вихідних проводить турнір, вирушаючи на пошуки пригод у незвичайні та фантастичні світи, оповиті магією, з міфічними створіннями та смертельними пастками, що очікують на героїв протягом їхнього шляху.

Клуб «U_nas_teplo» відділу мистецтв Гончарівки запрошує всіх бажаючих на курси з ручного в’язання з пряжі «Alize Puffy» (плюшеві м’які та пухнасті нитки, виготовлені ​​у вигляді довгих петельок). Завдяки їм можна в'язати пряжу на пальцях, не вдаючись до додаткових інструментів. На заняттях ви дізнаєтесь інформацію про склад та різновиди цих ниток, вивчите техніку в’язання п’яти основних узорів та спробуєте зв’язати снуд, подушечку і плед під керівництвом викладача. Додаткова інформація та запис за тел.: (050) 244-51-84.

У цьому розділі ви також знайдете безліч мистецьких цікавинок та новини про все, що відбувалося у відділі мистецтв із найяскравішими фото- та відеоматеріалами.

Коментарі

Напишіть свій коментар

Календар подій

    123
4 5 6 7 8 910
11121314151617
18192021222324
25262728293031