ГоловнаДозвілля та розвиток

Дозвілля та розвиток

 

Аби культурне дозвілля херсонців та гостей міста було повнішим та кориснішим, відділ мистецтв працює над створенням сучасних культурно-розважальних та мистецьких заходів для всіх наших відвідувачів в рамках наших творчих проєктів.
Для творчої молоді зі спільними ідеями та поглядами існує проєкт «Арт-Підвал», в рамках якого проходять розважальні програми, рок-вечірки, концерти, виставки сучасного мистецтва, молодіжні тусовки.

Для наймолодших користувачів та їхніх батьків діє комфортна зона – бібліосалон «Казковий диванчик», де можна провести час весело та з користю, бо ми пропонуємо пізнавально-розважальні заходи та різноманітні майстер-класи. Окрім цього, протягом року проводяться театралізовані музичні інтерактивні пізнавально-розважальні програми різної тематики для груп дітей шкільного віку.

Діє творчий проєкт «Фабрика Hand Made», що передбачає проведення майстер-класів з різних сучасних і традиційних технік декоративно-прикладного мистецтва. Їх проводять як працівники відділу мистецтв, так і професійні майстри Херсонщини.

Клуб настільної рольової гри «Dungeon & Dragons» кожних вихідних проводить турнір, вирушаючи на пошуки пригод у незвичайні та фантастичні світи, оповиті магією, з міфічними створіннями та смертельними пастками, що очікують на героїв протягом їхнього шляху.

Артлабораторія «Українська Хата – талантами багата» збирає прихильників української культури, кожну зустріч яких супроводжують:

  • колоритна концертна програма з виступами знаних музичних колективів і вокалістів Херсонщини,
  • презентація виставок творчих робіт майстрів живопису чи декоративно-прикладного мистецтва,
  • творчі зустрічі з талановитими письменниками й поетами, які презентують свої нові книги, розповідають історії народження своїх творів та діляться планами на майбутнє.

У цьому розділі ви знайдете новини про все, що відбувалося, а також найяскравіші фото- та відеоматеріали.

Коментарі

Напишіть свій коментар

Календар подій

     1 23
4 56 7 8910
11 12 13 14151617
18192021222324
25262728293031