Головна Новини АртПікнік «Територія творчості»

АртПікнік «Територія творчості»

13.06.2023 16:00

В одному з найкращих парків Києва «Наталка», з затишними локаціями та  чудовими краєвидами, працівники відділу мистецтв влаштували артпікнік, в рамках якого відбулося засідання клубу ручного в’язання без спиць  «U-nas_teplo»  та майстер-клас з кавового живопису. Гостями заходу стали переселенці із різних міст України, які, тікаючи від війни, тимчасово оселилися в  столиці. Під час знайомства присутні  розповідали про те, чим займалися в своїх містах в мирний час, та як облаштувалися зараз на новому місці. Дівчата зізналися, що прийшли на артпікнік, щоб відволіктись від поганих новин, адже саме арттерапія допомагає вийти зі стану страхів та подолати важкі моменти.
Також вони дізналися про роботу ХОУНБ ім. Олеся Гончара, зокрема  відділу мистецтв, про наші діючі проєкти, майстер-класи. Потім занурились в процес творчості. Малювати кавою на природі виявилося неабияким задоволенням. Спів птахів, аромат кави та свіжого повітря - розслабив, заспокоїв та подумки переніс нас в мирні часи. Хочу зазначити, що кавовий живопис завжди викликає захоплення у людей різного віку, бо це «ароматне» мистецтво малювання стимулює уяву, креативність  і захоплює своєю нестримністю у прояві фантазії. 
Проте, не менш цікавим для дівчат було і знайомство з плюшевою пряжею Alize puffi. Вони дізналися про види цих ниток, про їх склад, особливості та про те, які вироби з них можна виготовляти. Спробували зв’язати невеличкі зразки різними візерунками і здивувалися як легко, просто і швидко можна оволодіти технікою в’язання без спиць та буквально за лічені хвилини зв’язати для себе шапку, пов’язку, шарф або снуд. 
На заході панувала атмосфера невимушеного, доброзичливого спілкування та неймовірної творчої фантазії.


С. Клименко

Календар подій

  12 3 4 5
678 9 10 11 12
13141516 17 1819
20212223 24 2526
2728293031