Головна Новини Автограф-сесія "Літературне гроно Херсонщини"

Автограф-сесія "Літературне гроно Херсонщини"

21.03.2013 14:14

Поезія... Вона покликана хвилювати, давати насолоду, плекати високі почуття, збагачувати духовність. Поезія може стати відповіддю на найгостріші та найглибші духовні запити сучасної людини, але для цього необхідно привернути до неї якнайширшу громадську увагу. Саме тому ухвалою 30-ої сесії Юнеско встановлено Всесвітній день поезії — свято, яке відзначається щороку 21 березня.
До цієї дати і в рамках марафону читання «Книга на все життя», який проходить з 1.03.2013 по 18.04.2013 у нашій бібліотеці, відділ мистецтва провів автограф-сесію «Літературне гроно Херсонщини». На зустріч з відомими херсонськими поетами, членами Національної спілки письменників України завітали студенти ХДУ, учні обласного ліцею та ЗОШ №13.
Розпочався вечір віршем Валерія Кулика, який так і називався «До поезії», прочитаний бібліотекарем Любов’ю Деменєвой. Валерій Павлович розповів про свою творчість і зачитав нові вірші.
Про кохання написано так багато, надруковано тисячі, десятки тисяч рядків, продиктованих сильними справжніми почуттями і глибокими роздумами. Саме  любовну лірику представляв поет Петро Питалєв, поезію якого читав Володимир Моргун.
Вдячність до рідної землі - важливий мотив творчості поета Василя Загороднюка. І коли автор почав своєю поезією звертатися до Батьківщини, до батьківського дому, за цими картинами знову ж таки постав образ справжнього патріота. Любов'ю пронизаний і вірш «Ти прости, Україно, синів слабодухих», який прочитала бібліотекар Людмила Руденко.
Говорячи про поезію, ми не мали права оминути творчість нашого поета-земляка Миколи Братана, твори якого зачитав артист Херсонської обласної філармонії Любомир Солецький.
Не залишила нікого байдужими поезія Анатолія Марущака, Миколи Василенка та Леоніда Марченка. Присутні змогли насолодитися співом народного артиста України Харіса Ширінського, який виконав пісні «А вишні цвітуть» (муз. В. Плаксєєва, сл. В. Кулика), «Те, що серцю наснилось» (муз В. Другальова, сл. М. Братана) під акомпанемент Інни Кисельникової. Його баритон настільки відомий серед херсонців, що навіть читачі, які працювали в бібліотеці, впізнавши голос улюбленого вокаліста, підійшли до актової зали, щоб послухати.
Після закінчення заходу всі бажаючі мали можливість отримати автограф від письменників і за бажанням придбати книгу улюблених херсонських авторів.

Коментарі

Светлана
23.03.2013 17:01

А мне мероприятие даже очень понравилось. Все было интересно и познавательно. Молодцы!
Лэтрин
22.03.2013 17:47

Меняйте формат, не интересно, просидела все время в наушниках,  как и большинство, галерка вообще шумела. Что-то не наблюдала желающих получить автограф у писателей.

Напишіть свій коментар

Календар подій

      1 2
3 4 5 6 789
10 11 12 13141516
17 1819 20 212223
24 2526272829