Головна Новини Авторські читання російського письменника Бориса Євсєєва

Авторські читання російського письменника Бориса Євсєєва

01.12.2011 10:03

В актовій залі відбулися авторські читання відомого російського письменника, нашого земляка Бориса Євсєєва.
Борис Євсєєв в 1971 році закінчив Херсонське музичне училище по класу скрипки, вступив до інституту імені Гнєсіних у Москві. В 1995 році закінчив Вищі літературні курси. Працював оглядачем в «Литературной газете», заступником головного редактора тижневика «Книжное обозрение», в 2001 році став головним редактором видавництва «Хроникёр». Зараз веде майстер-клас прози в Інституті журналістики і літературної творчості. Член Спілки письменників Москви, Спілки російських письменників, лауреат Горьківської, Бунінської літературних премій, фіналіст «Русского Букера», Національної літературної премії «Великая книга». Проза і вірші Євсєєва перекладалися і публікувалися англійською, азербайджанською, арабською, німецькою, польською та іншими мовами.
Відкрила авторські читання заступник генерального директора Херсонської обласної наукової універсальної бібліотеки ім. О. Гончара Г.В. Шендерук.
Борис Євсєєв емоційно прочитав невелику замальовку з московського життя «Македонское вино». Говорив про музику в творчості і музику в романі. Згадував роман «Евстегней» про російського композитора ХVIII століття Є. Фоміна.
Лауреат міжнародних конкурсів і фестивалів, солістка-піаністка Інна Кісельнікова зіграла фрагменти увертюр Є. Фоміна з опер «Американцы», «Орфей», «Ямщики на подставе». Поет, тележурналіст, член національної Спілки письменників України Анатолій Марущак прочитав вірш «Орлы», присвячений Борису Євсєєву.
Закінчився захід спілкуванням із глядачами. Гості ще довго не хотіли розходитися, адже кожен хотів сфотографуватися з письменником, взяти автограф.
Борис Тимофійович подарував свої книги читачам бібліотеки.

Коментарі

Напишіть свій коментар

Календар подій

      1 2
3 4 5 6 789
10 11 12 13141516
17 1819 20 212223
242526272829